Beni Bırakma 19 Nisan Özeti 74. Bölüm Tarık ve Sıla’nın Evlilikleri Ortaya Çıkacak mı?

Beni Bırakma 74. bölümü ile 19 nisan perşembe günü ekranlarda olacak. Sıla ölmedi ve Tarık onun yaşadığını öğrendi. Mehmet ise Tarık’tan Sıla’ya yaşattıklarının hesabını sorar. Esin Emre tarafından hapse gönderilmeye çok yakındır. Hülya bütün bu olanlardan sonra Emre ve Zeynep ilişkisine izin verecek midir?

 

Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti 19 Nisan

Esin, Emre görüntüleri izlerken son anda Emre’nin yanına gelir ve görüntüleri izlemesine engel olmaya, suçunu gizlemeye çalışır. Ancak başaramaz. Emre, Esin’i hapse göndermeye kararlıdır. Öte yandan Emre ve Zeynep aşklarını birbirlerine itiraf etmeye çok yakındır. Ancak bu sefer onlara Hülya izin vermeyebilir. Çünkü kızı Emre ile tanıştıktan sonra başına gelmeyen iş, üzerine atılmayan iftira kalmamıştır. Emre ve Zeynep’in aşkı tüm zorlukların üstesinden gelebilecek güçtedir.

Bora, Sadık sayesinde Zeynep’e yeniden eskisi gibi yakın olma hayalleri kurar. Bora’nın buradaki amacı Sadıktan vazgeçerek Zeynep’in gözüne girmek olacaktır. Bora Sadık’ı Zeynep’i vurduğu için yanından göndererek kendisinin bir suçunun olmadığını göstermek isteyecektir. Ama ne olursa olsun yanında böyle bir adamı olan biriyle Zeynep arkadaşlık dahi etmeyecektir. Hatta Esin ile yaptığı kirli işler ortaya çıkınca Zeynep Bora’nın yüzüne dahi bakmayacaktır.

 

Tarık, Sıla ile olan evliliğinin gerçek olmasını isterken Meltem ikiliyi görür. Meltem yine amacına ulaşamamış ve Tarık ve Sıla’yı yeniden birlikte görmüştür. Sıla’nın geçirdiği kaza sonrasında Tarık ona artık eskisinden daha da yakın olacaktır. Öte yandan Mehmet, Sıla ve Tarık’ın hatıralarının bulunduğu kutuyu Meltem’den alıp kafede bir kenara koyar ama içinde Sıla ve Tarık’ın boşanma kağıdı vardır. Tarık ve Sıla’nın evli olduğu sırrı ortaya çıkacak mıdır? Tarık ve Sıla’nın evlilikleri bu haftanın finalinde yani 75. bölümde ortaya çıkacaktır diye tahmin ediyoruz. Sizce bu evlilik öğrenildiğinde neler olur? Yorumlara bekliyoruz cevaplarınızı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*