Siyah Beyaz Aşk 26.Bölüm Özeti 23 Nisan Fragmanı

Kanal d ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk git gide heyecanlı bir hal almaya devam ediyor. Bakalım haftaya neler olacak ama önce geçtiğimiz bölüme kısaca bir göz atalım. Ferhat Aslıya verdiği sözü tutacak mı?

Ferhat ile Aslı, zorlu süreçleri birlikte atlatmak için yeni bir adım atmaya karar vermişlerdi. Aslı’nın abisi Cem öldükten sonra yolları ayrılan ikili, Aslı’nın hamilelik haberi sonrası yeni kararlar almıştı. Ferhat, Aslı ile yeni bir hayat için kolları sıvamıştı. Ferhat, tüm tehlikeleri arkalarında bırakıp bebeklerini büyütmek istiyordu. Artık silah ve tehlikesiz bir hayat isteyen Ferhat, Aslı’ya yaptığı teklifle onu mutlu etmeyi başarmaya başlamıştı.

Siyah Beyaz Aşk 26.Bölümde Neler Olacak ?

Aslı, uzun zamandır beklediği teklifi almıştır ve yalnızca Ferhat ve bebeğiyle olmak ister. Bunun için etraftan 3. kişileri hiç hayatına katmak istemez. Aslı elinden geleni yapacaktır. Fakat aklında yeni yeni soru işaretleri çıkacaktır. Aslı ve Ferhat artık mutlu olmaya karar vermiştir. Fakat kahramanlarımızın peşlerini talihsizlikler bırakmayacaktır. Ferhat Aslıya verdiği sözü tutmak için elinden geleni yapacaktır. Jülidenin ise gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için uğraşacaktır. Bakalım Ferhat akılına koyduğunu yapabilecekmidir.

Aslı ve Ferhat, geçmişi arkada bırakarak yeni hayatlarında mutlu olmayı başarabilecekler mi?Yiğit güvenlik gereği İstanbul dışında bir yere yerleştirilmişti. Ancak burada öğreneceği çok önemli bir bilgi Yiğit’i, ailesiyle ilgili gerçeğe yaklaştıracak ve büyük bir tehlikeyi beraberinde getirecektir. Yiğit’in başına gelen olay, Ferhat’ın hayatını tekrar sorgulamasına sebep olur. Ferhat artık yeni bir karar almak zorundadır. Bu durum da Ferhat ın Aslıya verdiği sözü tutamamaına sebep olacaktır.

Namık ve Azad’ın yüzleşmesi yeni bir ortaklığın habercisidir, Cüneyt’in alacağı bir karar Namık’ı ters köşeye yatıracaktır. Cüneyt planını ustalıkla uygularken, sebep olacağı olayların henüz farkında değildir.
Teyzesi Aslı’nın hayatını karartmaya kararlı olan Jülide, adım adım hedefe ilerlemektedir. Ferhat’la ilgili bir gerçeğe ulaşır ki, değil Aslı’nın kaderi, konaktaki herkesin kaderinin yeniden yazılması an meselesidir. şte bu durumda Aslı ve Ferhat ın yeniden uzaklaşmasına sebep olacaktır.

Namık’tan yana istediği desteği bulamayan Cüneyt gemileri yakar. Artık ortaya çıkmanın vakti gelmiştir. Onun eve gelişiyle öyle bir sırrı açığa çıkartır ki, Aslı ve Ferhat’ın aşkı yeniden sınanmaya mahkûm olacaktır. Vildan ise yeniden umutlanacaktır. Hala Ferhat la ilgili içinde bir umut olan Vildan bakalım ilerki bölümlerde nasıl oyunların içinde yer alacak.

Siyah Beyaz Aşk 26.Bölüm Fragmanı 

Siyah Beyaz Aşk 26.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*