Kördüğüm 254. Bölüm Özeti 17 Nisan Fragmanı Nani’nin Yeni Planı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan fenomen Hint dizisi Kördüğüm (Uttaran)’ün 254. bölümü sizlerle. 17 Nisanda ekranlarda olacak 254. bölümde Nani’nin planlarına şahit olacağız. Sizlerde yorumlar kısmından bizlere fikirlerinizi yazabilirsiniz.

 

Methi Nani nin gidişiyle bir boşluğa düşer çünkü kendisini anlayan tek kişi Nani sanıyordur. Çok üzgün olan Methi kafasını dinlemek için bir nehir kenarına gider. Methi nin kurtarıcısı Akash onu takip etmektedir. Methi üzgün üzgün otururken Akash yanina gider ve dertlerin paylaştıkça azaldığını söyleyerek dertleşmeye çalışır ama Methi konuşmak istemeyince kafanı dağıtmak istiyorsan benimle gel der. Tej Nani yi bir otele yerleştirir neden bunları yapıyorsun ne karşılık bekliyorsun deyince Tej Nani nin elini başına koyup torunu Mukta yı istediğini söyler Nani buna çok sinir olur ve Jogi bunu duyarsa seni öldürür diye de ekler. Tej ise Jogi bişey yapamaz ortak hareket edersek deyince Nani birden tamam deyip tej sapığını bile şaşırtır. Bu konuda seninleyim der.

Mukta pazar alışverişin den dönerken taksi beklemektedir. Ama Mukta yı tesadüfen ordan geçen Veer görür. Ona yardım etmek ister Mukta kabul eder. Ve yol boyunca aklından hep Veer e anlatmak istedikleri geçer ama kanha nın söylediklerini düşününce bundan vazgeçer. Methi Akash ile fakir ailelerin çocuklarının çok zor şartlarda eğitim gördüğü bir mahalle okuluna götürür. Aslında ne kadar saçma şeylere üzüldüğünü ona göstermek ister. Bak burada ki çocuklar bu sefillik ile hem yaşamaya hem okumaya çalışıyorlar deyip ona aslında ne kadar şanslı olduğunu anlatmaya çalışır.

Akash in Methi yi getirdiği okul ise yıllar önce babası (Veerin) annesi (içça) içinaldığı okuludur. Methi görevli gelip konuşunca anlar durumu ve Akash a beni neden buraya getirdin diye kızar sonra da çekip gider. Divya(bunun kadar safı gelmedi heralde yeryüzüne) akşam yemeğinde teyzem yok boğazımdan geçmiyo diye mızmızlanmaya başlar. Yaşlı kadın ne yer ne içer diye düşünürken Nani tıpkı yıllar önce tapasya ya yaptığı gibi şimdi de muktanın hayatını mahvetme planları yapıyordur. Divya üzüle dursun o tekrar davet edilmeden yüzsüzce eve dönecektir.

 

Kördüğüm 254. Bölüm Fragmanı 17 Nisan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*