Çukur Saadet ve Selim’in Adamı Cemil Evlenecek mi? Vartolu Saadetin Evlenmesine Engel Olacak mı?

Çukur dizisinin 16 Nisanda yayınlanan 25. Bölümünde önemli bir gelişmenin sinyalleri verildi. Peki be gelişme ne? Selim’in adamı Cemil evin kızı ve aynı zamanda Vartolu’nun sevdiği kadın Saadet evlenecek mi? Detayları için haberin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

 

Çukurda Vartolu eski haline dönmeye karar verdi. Bundan en çok zararı ise Saadet görecek gibi. Saadet ile Vartolu arasında yaşananları tüm Koçovalı ev halkı öğrendi. Hatta Sultan Hanım’ın vurulmasına bile neden oldu bu durum. Peki şimdi Saadetin başına neler gelecek?

Saadet ve Cemil Evlenecek mi?

Saadet’in Vartolu ile birlikte olmasına ilk başta İdris Baba müsaade etmemişti. Bunun akabinde hastaneden taburcu olan Sultan eve gelmiş ve gelinleri kendisine Saadet hakkındaki kararlarını söylediler. Bu karar ise Saadet ile Selim’in yanına aldığı adam Cemil’in evlendirilmesiydi. Peki Sultan Hanım bu duruma ne cevap verdi?

Evin iki büyük gelini Nedret ve Ayşe bir fikir ortaya atarak Saadet’in Vartolu’ya olan ilgisini de bildikleri için onun Cemil ile evlendirilmesini söylediler annelerine. Sultan hanım ise bu fikre sıcak bakarak şimdilik kimseye birşey söylememelerini söyledi. Bakalım Haftaya seyirciyi ne gibi bir sürpriz beklemektedir. Vartolu bu duruma nasıl tepki verecek?

Cemil Ayşe’nin evde olmadığı sürede ona evini açarak yardım etmişti. Cemil ile Ayşe burada birbiri ile eğlenceli vakit geçirdiler ve Cemil’in Ayşe’ye olan ilgisi de arttı. Sonrasında Selim’in vurulması sonrasında Ayşe Cemil’in kendisine olan ilgisini fark edince kendisini geri çekti ve kendisine “Abla” demesini söyledi. Eğer Cemil ve Saadet evlenirse Ayşe de Cemilden kurtulmuş olacaktır. Ancak Vartolu’nun bu fikre tepkisi çok sert olacaktır. Zira bunu Saadet’te istememektedir. Vartolu Saadet aşkı son bulacak mıdır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*