Çukur 23 Nisan Fragmanı 26. Bölüm Özeti Çukurda Kan Akmaya Başlar

Çukur da heyecan yine zirvede. Çukur 26. bölümü ile 21 Nisanda ekranlarda olacak. Vartolu kendi ordusunu kurmuştur. Bu sefer adamları Çukur’un öz evlatlarıdır. Artık herkes tarafını seçmiştir. Vartolu esiki günlerine dönmüştür. Çukur da kan akmaya başlayacaktır.

 

Sultan’ın Medet tarafından vurulmasıyla başlayan savaş bu bölümde kendisini iyice hissettirecektir. “Çukur evimiz, Sultan anamız!” seslerinin yükseldiği tanıtımda Sultan’ın İdris’e “Ben bu bacaklarla 40 yıl sana hizmet ettim. Ama şimdi benim işime yaramıyorlar, al senin olsun!” sözleri dikkat çekiyor. Sultan vurulmasının sorumlusu olarak kocası İdris’i görecektir. Zira Medet Selim’i vurduğunda oda ölmeliydi.

Sultan Hanım Yamaç’tan Medet’in canını istemiş ve canını alamazsa kendisine sütünü helal etmeyeceğini söylemişti. Yamaç ise hemen harekete geçmiş ve Medet’i annesinin karşısına çıkarmıştır. Medet’in hayatı Sultan’ın iki dudağı arasındadır. Medet ölecek midir?

Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Vartolu ise en sadık adamının ölmesini istememektedir. Bu yüzden adamlarını toplayarak karşı atağa geçecektir. Ancak bu sefer adamları Çukur’un öz evlatlarıdır. Onlar Varolu’nun yanında olmayı seçerler.  Sultan’ın durumundan ötürü günah keçisi ilan edilen Vartolu ise gözünü karartır ve yeniden eski güçlü günlerine dönmek üzere adım atar. 

Emrah babasının ölmediğinden emindir. Emrah babasını aramaktadır. Bu sebeple Berkun isminde birini dövmüştür. Berkun karakteri onu babasına yani beyfendiye götürecek isim olabilir. Bekleyip hep beraber göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*