Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti 18 Nisan Esin Hakkettiğini Bulur

Beni Bırakma’da düğümler çözülmeye başladı. Esin’in merakla beklenen sonu artık çok yakın. Esin kızı Cansu’dan bile umduğunu bulamamıştır. Kızı ondan artık bıkmıştır. Emre ve Zeynep aşkı da eski günlerine dönmeye artık yakın.

Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep ile yeni bir yola girmek için uğraşırken Hülya’nın büyük bir tepkisiyle karşılaşır ve kendini affettirmek için bir delil bulup Esin’i hapse sokmayı düşünür. Öte yandan Esin, görüntülerin Emre’ye ulaşmaması için son çare Cansu’dan yardım ister ama Cansu sırt çevirir. Esin yolun sonuna gelir. Vedat, Emre’nin izlemesi ve polise vermesi için görüntüleri Emre’ye verir. Tarık, Sıla’nın yaşadığını öğrenir. Tarık ve Sıla aralarındaki yanlış anlaşılmaları düzeltip güzel bir aşka yelken açmaya çok yaklaşır. Öte yandan Sıla’nın yaşadığını hala öğrenmeyen Mehmet, Meltem’e bunca zaman Sıla’ya yaşattığı kötülüklerden dolayı hesap sorar.

 

Beni Bırakma’da Bu hafta

Esin Zeynep’i kaçırarak Bora’dan istediklerini almayı hedeflemişti. Zeynep’in elinde olmanın verdiği güçle Bora ile pazarlık yapmış ancak başarıya ulaşamamıştı. Esin’in bütün foyası meydana çıkmıştır. Emre tüm hastane personeline maili gönderen kişinin Esin olduğunu anlamıştır. Vedat’ta durumdan haberdar olmuş ve Esin’e hakettiği gibi davranmıştır. Peki Esin ve Vedat boşanacak mı?

Zeynep bütün olan bitenin Esin’in başının altından çıktığını biliyordu ancak derdini kimseye anlatamıyordu. Daha doğrusu anlatmıyordu. Ancak bu sefer herkes Zeynep’in masumiyetinden emin olmuşlardır. Arzu, Emre Cangiz herkes Zeynep’in yanında yer aldı. Zeynep birde Bora’yı hayatından kesin olarak çıkardı. Yalnız Bora bir müddet daha rahat durmayacaktır.

Sıla Tarık’a yaptığının bedelini çok ağır ödemek üzeredir. Tarık Meltem ile ;Tarık’ı otel odasında başbaşa görünce durumu yanlış anlamış ve oteli terketmişti. Tarık’ın artık kendisinden vazgeçtiğini düşünerek onun hayatından sonsuza kadar çıkmak istemişti. Bunun üzerine İstanbul’a doğru yola çıkan Sıla’nın otobüsü kaza yapmıştı. Peki Sıla Öldü mü?

Hayır arkadaşlar. Kesin olarak söyleyebilirim ki Sıla ölmedi. Sıla Tarık’ın da bilmediği bir yerde tedavi görüyor. Sıla iyileştiği zaman ortaya çıkacaktır. Tarık’ın ise dünyası başına yıkılmıştır adeta. Sıla’nın ölümünden kendini sorunlu tutmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*