Survivor 2018 Berna Ayrıldı mı? Berna Canbeldek Elendi mi? Survivor 2018 Berna Neden Yok?

Survivor 2018’de yeni oyunlar oynanmaya devam ederken bir ayrılık şoku daha yaşandı. Daha öncesinde açlığa yenik düşen Batuhan ve sakatlık yüzünden ayrılan Ecem sonrasında bir isim daha sakatlanarak adaya veda etti. Peki bu sefer de Berna ayrılacak mı?

 

Survivor 2018 de 13 Nisanda ekranlara gelen 45. bölümde üzücü bir olay yaşanmıştı. Berna Canbeldek Gönüllüler takımında Yağmur ile çıktığı oyunda havuzda sakatlanarak yarışmaya devam edememişti. Doktor Metin Kuş tarafından tedavi edilen Berna’nın sağlık durumu ise 2 gün belli olmamıştı.

Survivor 15 Nisan Eleme Adayları Kim? Buraya Tıklayınız…

Berna Canbelek Survivor’dan Ayrıldı mı?

Berna Canbeldek Ünlüler takımına Yiğit ile beraber son katılan 2 isimden biri olmuştu. Performansı ilk başlarda iyi olmayan Berna daha sonra biraz kendine gelmişti. ancak 13 nisanda oynana bireysel sembol oyununda üzücü bir olay yaşadı. Berna havuzda dizinden sakatlanarak tedavi altına alınmıştı.

Acun Ilıcalı 15 Nisanda yayınlanan ada konseyinde üzücü haberi seyirciye aktardı. Berna Canbeldek için Doktor Metin Kuş yönetiminde çektirilen emar sonucunda diz kemiğinin çatlak olduğu anlaşıldı. Yani Berna sakatlığı sonucunda Survivor 2018’e veda etti. Bernan’nın veda etmesiyle takımlarda sayılar yeniden eşitlendi. Peki Berna’nın yerine yeni bir yarışmacı gelecek mi? Ancak 16 Nisan da Gönüllüler takımından biri daha gidecek. 16 Nisan SMS sonuçlarına göre kimin gittiğini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Berna’nın yerine yeni bir yarışmacının gelip gelemeyeceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Konu ile alakalı tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Acun’un Berna Canbeldek Ayrılık Açıklaması

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*