Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi ? Survivor 16 Nisan 48. Bölüm Fragmanı

16 Nisanda yapılan SMS sonuçlarına göre adaya veda eden isim CUMALİ olmuştur. Cumali’ya hayatında ve yaşamında başarılar dileriz. Cumali’nin gidişi ile Hakan’ın adada tek anlaştığı isim Yağmur kalmıştır.

Survivor 16 Nisan Eleme Adayları Kimler

Survivor 2018 da artık eleme oyunları haftada ikiye çıkarılmıştı. 14 Nisan ve 15 Nisanda oynanan dokunulmazlık oyununda eleme adayları netleşti.

Survivor 2018’in 14 nisanda yayınlanan 46. bölümünde Gönüllüller dokunulmazlık oyununu kaybetti. Ardından yapılan oylamadan Cumali ilk elenme adayı olarak adı yazılan isim oldu. Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hilmicem ise Cumali’nin en yakın arkadaşı Hakan’ı söyledi. Bu hamlesiyle Hilmicem adada bana göre ayrılığında fitilini ateşledi.

15 Nisanda oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise kaybeden yine değişmedi. Gönüllüler seyircileri şaşırtmayarak 15 nisan dokunulmazlık oyununu yine kaybetti. Gönüllüler tarafından gitmesi yönünde en çok oy kullanılan son isim ise Damla Odu. Peki adaya kim veda eder. İşte tahminimiz.

Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi?

İlk eleme adayı olan Cumali halk tarafından benimsenmiş bir isim. Bundan önce girdiği 4 oylamada da rakiplerini elemeyi başaran Cumali’nin bu sefer işi çok zor. Hakan ise geçtiğimiz 2 sezonda olduğu gibi büyük bir oy potansiyeline sahip bir isim. Hakan ve Cumali ikilisini bir arada görmek isteyen izleyiciler onları ayırmak istemeyeceklerdir. Ama birde Damla faktörü var? Ben bu sefer Cumali’nin eleneceği kanısındayım. Bekleyip göreceğiz.

Survivor 2018 16 Nisan Fragmanı 48. Bölüm

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*