Survivor 2018 15 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 Yeni Eleme Adayı Kim?

Survivor 2018 47. Bölümü ile 15 Nisan akşamı ekranlarda olacak. Bu güne kadar hiç bir survivor da görmediğimiz değişiklikleri bu sene gördük. Yeni takımların oluşturulmasıyla dengelerin sağlanacağı düşünülse de durum hiçte öyle olmamıştı. Peki 15 nisan akşamı yeni eleme adayı kim olacak? Hangi takım dokunulmazlığı kazanacak?

Survivor da bilindiği gibi yaşanılan değişikliklerden biride her hafta 2 eleme oyununun oynanacak olmasıydı. İlk olarak geçtiğimiz hafta başlanılan bu dokunulmazlık oyunlarına 14 ve 15 nisanda oynanılan oyunlarla devam edildi. 14 Nisan da yayınlanan 46. bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf Gönüllüler olmuştu. 15 Nisan 47. Bölümde de bu durum değişmedi ve Gönüllüler kaybetti.

 

Gönüllüler iletişim ve ardından birde yemek ödülünü kazanınca çark tersine mi dönüyor acaba sorularını getirmişti akıllara. Ancak durum öyle olmadı. Ümit Karan öncülüğünde toparlanan Ünlüler yarışmacıları rehavete yer vermeyerek 14 Nisan ve 15 Nisan dokunulmazlık oyununu kazanmayı bildiler.

14 Nisan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında Cumali takım arkadaşları tarafından en çok ismi yazılan isim oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem ise stratejik bir hamle yaptı. Hilmicem Cumali’nin karşısına adada en yakın isim olduğu Hakan’ı koyarak bu ikiliyi birbirlerine kırdırmayı hedefledi.

15 Nisan Dokunulmazlık oyunu gönüllülerden kim yazılır?

Survivor 15 Nisan dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf yine gönüllüler oldu. Gönüllülerin kaybetmesine şaşırmamak lazım zira. Aralarında bir bağ ve sinerji henüz oluşmamış durumda. Takımda her ne kadar görünmese de gizli kopmalar var. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak strateji yapan Hilmicem, Murat ve Damla 3’ü bir hareket ederek Damla’nın ismini çıkardılar. Burada amaç Damla’nın adada kalmasına kesin gözle bakılmasıyla Hakan veya Cumali’den birini göndermekti. Bakalım Bu 3 adaydan kim adaya veda edecek?

Ben burada Hakan ve Cumali’den birinin gideceğini düşünmüyordum taki Damla’nın ismi yazılıncaya kadar. Hilmicem daha önce katıldığı 2016 All Starda kendisinin yaptığı hamleyi (Duygunun elenmesi) bu sefer Damla’ya yaptırmış gibi. Bakalım bu 3 isimden kim adaya veda edecek?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*