Kördüğüm 253. Bölüm Özeti 16 Nisan Fragmanı. Nani Evden Kovuldu?

Kanal / ekranlarında yayınlanan günlük dizi Kördüğüm 253. bölümü ile 16 Nisan Pazartesi ekranlarda olacak. Kördüğüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kördüğüm 16 Nisan fragmanı. Kördüğüm 253. Bölüm özeti haberimizdedir.

Kördüğüm 16 nisan pazartesi özeti:

Jogi ile Mukta gazete taslağı üzerine konuşuyor Jogi onun ne olduğunu soruyor. Mukta onu Mai’nin verdiğini ve kendisini tehdit ettiğini söylüyor. Jogi ise Mukta ya korkmamasını kendisinin daha ölmediğini ve bu işi halledeceğini söyler. Ama Jogi Mai neden bunu yaptı deyince Mukta içça annesinin eski hayatına eşine kavuşmasını istediğini ve bunun için Mai ile konuştuğunu söyler. Jogi kızmak istese de torununun bu masum isteğini görünce kıyamamıştır.

Mukta kapının önünden yaşadıklarını düşünürken Teji birden karşısında görür. Tej onu kaşı gözü ile taciz edince kız korkup içeri kaçar. Jogi onun bu halini sorunca Mukta dışarda birinin olduğunu ve kendisini taciz ettiğini söyler. Jogi dışarı çıksada Tej hemen ordan kaçmıştır.

İçça ise(garibim) çocukları ile arasının düzelmesi için hep gittiği tapınağa gitmiş yine dua ediyordur. Bu sırada Akash da ordadır ve İççaya methi nin telefonunu verir. İçça çok şaşırır çünki kızı telefonum kayboldu diyerek herkese yalan söylemiştir. Jogi ise Mukta nın anlattıklarından etkilenip kapıda beklemeye koyulur ve dikkatini sürekli gelip geçen bir araba çeker. Hemen aracın yanına gider yolunu keser. Tej elinde çiçekler ile inip kendisinin bir Bundela olduğunu ve torunu Mukta ya talip olduğunu söyler. Jogi çok sinirlenir ve Tej i kovar. Size verecek ne kız nede torunum var der.

Mukta ve Methi nin yakın arkadaşlığı evdeki herkesi mutlu etse de bir kişi hiç mutlu değildir. Onunda kim olduğunu herkes tahmin edebilir ?
Methi Mukta nın doğum günü için hediye almış ve birde mektup yazıp Mukta nın odasına koymuştur. Mukta onları görünce mutlu olur ama aşağı indiğinde evde kimsenin olmadığını farkedince biraz bozulur. Evdeki herkes sürpriz yapmak için saklanmıştır. Birden “Happy Birthday to you” Diye ortaya çıkar herkes Mukta çok mutlu olmuştur. İçça pastadan bir dilim alıp Mukta ya yedirmek isteyince Nani hemen atlayıp bu kadının elinden bi şey yiyemezsin dıyerek İççaya çıkışır. Nani artık Jogi den de çekinmeden herkesin için içça ya duyduğu nefreti haykırır. Kanha annesine söylenen bu laflara çok kızar ve Nani ye kızmaya başlar. Anneme yıllardır ettiğin yeter falan diye Kanha yı kimse susturmaz içça engel olmaya çalışsa da oda engel olamaz ve Kanha içini bi güzel döker ve Nani yi kovar(oh be sonunda)

Nani bakar ki kimse Kanha yı susturmuyor ben gidiyorum der havalı havalı ki biri gitme desin ama kimse hiç bişey söylemez oda toparlanır ve gitmek üzereyken divya karşısına gelir ve bi kere gitme der ama ısrar da etmez. Çünki oda biliyorki kızının hayatını mahvetti o kadın. Kimseden ses çıkmadığını görünce Nani evi terkeder(yaşasınnn sonunda gidiyor). Jogi avukatıyla beraber Bundela evine gider. Gunwanti ye yazıyo gösterip eğer bunu yaparsan sen pişman olursun der. Nani otobüs de giderken Mukta nın yaptıklarını düşünür ve ondan intikam almak için kafasında bişeyler kurmaya başlar.(pis cadı)

Kördüğüm 16 Nisan Fragmanı 253. Bölüm

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*