Beni Bırakma 17 Nisan 72. Bölüm Özeti Cansu Gerçekleri Vedat’a Anlatır

Beni Bırakma’nın başarısı dikkatlerden kaçmadı. Atv ekranlarında yeni yılın 2. haftası yayınlanmaya başlayan Beni Bırakma 70. bölümü ile başarısını artırmaya devam etti. İstikrarlı bir şekilde reytinglerini artırmayı başaran dizinin 70. bölümü Toplamda 1,94 lük reyting oranıyla en çok izlenen günlük dizi olmayı başardı. Peki yeni haftada neler olacak?

Beni Bırakma 72. bölüm özeti 

Emre, Cansu’nun bulduğu fiş sayesinde kamera odasına girip delilleri yok etmeye çalışan kişinin Esin olduğunu öğrenir. Zeynep ise kendisini ziyarete gelen Bora’yı vurulmasından sorumlu tuttuğu için hayatından sonsuza kadar çıkartır. Emre, Zeynep’in en başından beri masum olduğuna ve her şeyin Esin’in başının altından çıktığına inanır. Esin, hapse girmemek için Vedat’ın kamera görüntülerini Emre’ye vermesini istemez ama Vedat kararlıdır ve görüntüleri Emre’ye verir. Esin, hak ettiği cezayı çeker. Öte yandan Cengiz’in kalbi Arzu’nun kendisinden sakladıklarını öğrenince daha fazla dayanamaz. Sıla’nın İstanbul’a gitmek için bindiği otobüs kaza yapar. Tarık, soluğu hastanede alır ancak ne yaralı listesinde ne de hastanede Sıla’yı bulamaz. Tarık, en sonunda Sıla’nın ölüm haberini alır. Sıla ve Tarık aşkı başlayamadan son bulur.

Beni Bırakma 72 Bölüm Analizi

Zeynep kendisini kaçıran Esin tarafından verildiği adamın elinden kurtulmayı başarmıştı. Zeynep’e burada Emre yardım etmişti. Emre’nin bu çabası Zeynep tarafından karşılık görmüş ve o maili Emre’nin atmadığına ikna olmuştur. Artık Zeynep ve Emre’nin aşklarını tekrar canlandırmasına çok az zaman kalmıştır. Emre Zeynep’in masumiyetine ise annesi Arzu’nun da yardımıyla inanır.

Cansu’nun elde ettiği alışveriş evraklarından annesinin ismini görmesiyle babasına bu işi annesinin yaptığını söylemişti. Esin için yolun sonu artık çok yakın. Gerçi Esin bir plan daha yapar ve bu konuyuda baya bir uzatırlar. Vedat ise Esin’den artık iyice bıkmıştır bu güne kadar kızı için Esin’e katlanan Vedat artık daha fazla eyvallah etmeyecektir. Esin ile ayrılmasını umuyorum. En azından şimdilik evini ayırsın.

Sıla Meltem’in sinsi oyununu kurbanı olmuştur. Sıla bir nevi yaptıklarının cezasını çekmektedir bana göre. Sıla Ankara’dan ayrılma k için bindiği İstanbul otobüsünde kaza geçirmiştir. Tarık onu bulamamış ve sonunda öldü haberini alacaktır. Ancak Sıla ölmeyecektir. Bu senaristlerin heyecanı artırmak için başvurduğu yollardan biridir bana göre. Bakalım Sıla tekrar ne zaman dönecektir.

İlk önce Tarık tüm riskleri göze alarak Sıla’ya koşmuş, Sıla ise Meltem’e verdiği gereksi söz yüzünden onu kendinden uzaklaştırmıştı. Şimdi durum ise tam tersi. Sıla Tarık’ı geri isterken Tarık yüz vermemektedir. Ankara’yı terk eden Sıla Tarık’ın kendisini bulmasıyla geri gelecektir. Bakalım Tarık ve sıla mutlu yuvalarında ne zaman beraber yaşayacaklar?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*