Beni Bırakma 16 Nisan 71. Bölüm Özeti Zeynep Bulunacak mı?

Beni Bırakma 71. bölüm yeni haftanın ilk gününde ekranlarda olacak. Zeynep Esin tarafından kaçırılarak Emre’nin hastanede gördüğü ve  o randevu evinden tanıdığı adama vermişti. Bakalım Zeynep’i hangi zorluklar bekliyor?

Beni Bırakma 71. Bölüm Özeti

Zeynep ve Emre, Zeynep’i kaçıran adamın elinden bir şekilde kurtulurlar. Zeynep Emre’nin bunca zamandır masumiyetini ispatlamak için uğraşlarını görür ve paylaşımı Emre’nin göndermediğine kesin olarak ikna olur. Emre ve Zeynep’in arasındaki aşk, küllerinden doğmaya çok yaklaşır.

Öte yandan Esin, Zeynep’i elinden kaçırır. Bora’nın elinde bulunan, kendisini hapse gönderecek delilleri almak için Bora’ya bir oyun kurar ancak Bora’nın kendisinden bir adım önde olduğunu hesaba katmaz. Cansu ise paylaşımı hastaneye gönderen kişinin annesi Esin olduğunu öğrenince gerçekleri anlatmak için soluğu babası Vedat’ın yanında alır. Meltem, Sıla’nın yanlarına geldiğini görür ve kendisini Sıla’ya Tarık ile yeni bir aşka yelken açmış gibi gösterir. Tarık, Sıla’nın otele geldiğini öğrenince her şey için artık çok geçtir. Sıla, Ankara’yı terk eder.

 

Emre ve Bora Zeynep’in ve Arzu’nun başına gelenlerden sonra karşı karşıya gelmişlerdi. Burada Emre Bora’yı suçlamış ancak Bora’nın suçsuz olduğunu anlamıştı. Esin ise vakit kaybetmeyecek ve Bora ile Zeynep konusunda pazarlığa devam edecektir. Zeynep ise Esin’in bulduğu adamların elindedir. Zeynep neler olduğunu adamı görünce anlayacak ve kendisini Esin’in kaçırdığını anlayacaktır. Esin Bora ile buluşurken Emre’nin onları izlediğinden habersizdir.

71. bölümde Zeynep Emre tarafından kurtulacaktır. Zeynep kendisine bunların kimin yaptığını hatırlamasa da randevu evindeki adamı söyleyince Emre olanları çözmek için adamın peşine bir kez daha düşecektir. Emre adamın peşindeyken Esin sonunun geldiğinden artık emindir. Diğer taraftan Esin kızı tarafından da kıskaca alınmıştır. hastanedeki mail olayını annesinin yaptığını anlayan Cansu şimdilik sussa da ilerde mutlaka açıklayacaktır.

Sıla Tarık2a sürpriz yapmak isterken kendisi büyük bir sürpriz ile karşılaşmıştır. Otelde Tarık’ı odasında beklerken Tarık’ı Meltem ile yakınlaşmış olarak görecektir. Tabi Tarık’ın böyle bir niyeti yok ancak Meltem o kadar yılışıyor ki Tarık’a dışarıdan kim görse öyle zanneder. Sıla yaptığı büyük hatanın farkına varmıştır artık. Tarık’ı kendisinden uzaklaştırmak kendisinin fikri olduğu için kendisine kızmaktadır. Bu hafta Tarık ve Sıla arasındaki limoni durum devam edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*