Beni Bırakma 13 Nisan 70. Bölüm Özeti Hülya Polise Neden Gitti?

Beni Bırakma da hafta finali 70. bölüm ile yapılacak. Haftanın finalinde seyircileri büyük sürprizlerin yanında cevaplanacak bir çok soru da beklemektedir. Bu soruları sizin için sorup cevaplayacağız. Beni Bırakma 70. Bölüm özeti sizlerle.

 

Beni Bırakma 70. Bölüm Özeti

Zeynep’in uzun süredir ortalıklarda görünmemesi ve kimsenin Hülya’ya net bir cevap vermemesi üzerine Hülya karakola giderek şikayette bulunur. Bütün bu olanlar yine herşeyden habersiz olan Cengiz’in kulağına gitmiştir. Arzu’nun korktuğu başına gelmiştir ve Sayar ailesi kökünden sarsılır. Bu sırada Esin, Zeynep’i elinde tutmanın verdiği rahatlıkla Bora ile pazarlığa gelir. Kendisini hapse gönderecek görüntülerin karşılığında Bora’ya Zeynep’i verecektir. Ancak burada ki tahminimiz Bora’nın bu görüntülerden bir kopya almış olmasıdır. Esin ilerde bu sorunla tekrar karşılaşacaktır.

Bora ve Esin Zeynep konusunda pazarlığa giderken Emre’de onları takip etmektedir. Bora ve Esin pazarlık esnasındayken Emre onları görecektir. emre olanları sorgularken Zeynep’in masumiyetine de artık inanacaktır. Emre bir taraftan Bora ve Esin’i takip etmekteyken Cansu da Esin’in kıyafetleri aldığı mağazadan eline geçirdiği bilgileri kontrol etmektedir. Cansu bütün bunları yapanın annesi olduğunu öğrenecek midir?

 

Cansu mağazadan gizlice aldığı bilgileri kontrol ederken “Esin Ateş” ismini görecektir. Bütün bu olanların sorumlusunun annesi olduğunu öğrenir. Ama annesi Cansu’ya bir daha böyle işler yapmayacağı konusunda söz vermemiş miydi? Evet vermişti. Cansu annesinden bu olanlardan sonra iyice nefret edecektir. Emre’de Cansu’dan alışverişi yapan kişinin kim olduğunu öğrenmek istemektedir. Cansu tam bir çıkmazda kalmıştır. Bir tarafta insanlara kötülük yaparak hayatlarını mahfeden kadın annesi, diğer tarafta annesinin bu yaptıkları yüzünden vurulan masum kız Zeynep ve üzerine iftira atılan Emre vardır.  Bakalım Cansu öğrendiklerini Emre’ye anlatacak mıdır?

Cansu tahminimize göre ilk etapta alışverişi yapan kişinin annesi olduğunu Emre’ye söylemeyecektir. Annesi ile son kez konuşmayı tercih edecektir. Ama Esin yine bunu ailesi için yaptığını söyleyecek ve ondan tekrar özür dileyecektir. Cansu’da annesine son bir şans verecektir. Esin bu konudan da şimdilik kurtulacaktır.

Sıla Tarık’a kendisini affettirmenin peşindedir. Tarık ona resti çekmiş ve boşanmayı kabul etmişti. Sıla ise aşkının peşinden gitmeye karar vermiştir. Meltem’in oyunlarına boğun eğmeyecek olan Sıla Tarık’ı Meltem’e bırakmama amacındadır. Tarık bir iş toplantısı için oteldedir. Sıla, otele gelir ve Tarık’ın müşterilerle toplantıda olduğunu öğrenir. Kendisini affettirebilmek için Tarık’ın oteldeki odasında romantik bir sürpriz hazırlığı yapar ancak Tarık ve Meltem’i beraber göreceğinden habersizdir. Evet Meltem sinsi oyunlarına devam ederek kendini Tarık’a acındırmaktadır. Sıla Meltem ve Tarık’ı samimi bir şekilde görecek ve tüm hayalleri yıkılacaktır.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*