Kördüğüm 13 Nisan Özeti 250 Bölüm Fragmanı

Akash Meethi yi yangından kurtarır.İçinde birazcık olsun insanlık taşıyan mukta iççaya yaptıklarından dolayı pişman olup kendini sorumlu tutarak onu çocukları ve eşine kavuşturmak ister ve bundela evine gider. Mai ile hesaplaşma ya başlar. “Sen nasıl bir annesin oğlunu (veer) karısından uzaklaştırdın oğlunu(yuvraj) annesine(içça) düşman ettin der ve elindeki kağıtları göstererek ya annemin(içça) haklarını geri verirsin yada yuvraj ömrünü hapislerde geçirir der. Mai endişelenir ama altta da kalmaz ve muktayı tehdit eder.

Diğer tarafta ise meethi ise bir partiye gitmiştir. Müzik ekipmanların dan çıkan bir kıvılcım yangına sebep olur. Ve meethi yangın da mahsur kalır. Evdeki herkes olayları endişesi içinde tv den izlerken meethi yi daha önce laf atan adamlar dan kurtaran gizemli kişi yine ortaya çıkar ve polisleri de atlatarak içeri girer meethi yi bulup çıkarır. Kanha meethi yi alıp eve getirir. Evde ki herkes mutlu olur ama bi taraftan da meethi ye çok kızarlar.

Tej evlenmek için kız arama işlerine girip bir çöpçatan ofisine gider ordaki görevlinin sorularına alaycı cevaplar verir ve silahını görevliye gösterip 18-20 yaşlarında 13 gün içerisinde birini bulmasını bulamazsa 14.kendisini öldüreceğini söyleyip tehdit eder ve gider.

Kördüğüm 250. Bölüm Fragmanı 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*