Kördüğüm 12 Nisan Özeti 249 Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 249. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde en önemli olay Yuvraç nezaretten çıktı. Mukta Nani’ye karşı geldi. 12 Nisan kördüğüm neler olacak? Olayları an ve an anlattığımız kördüğüm bölüm özeti sizleri bekliyor.Kördüğüm 249. bölüm özeti Yuvraç’ın nezarette Ichcha ile konuşması ile başlar. Mukta’ya tecavüz ederken yakalanan Yuvraç, emeline ulaşamadan Ichcha kendisini yaralaması ile Mukta’yı elinden kurtarmıştı. Yuvaç’ı da gelen polisler nezarete atmıştı. Şimdi bazı olayların açığa çıkması gerekiyor. Çünkü, Veer’in öğretmen hanım dediği Suny hoca olayın tek şahidi olduğunu duyan Mai şikayetinden vazgeçirmek için kapısına kadar gitmiş ama doğru bildiğinden döndürememişti. Şimdi Mai ile Ichcha birlikte nezarete gelip gerçekleri Yuvraç’ın da öğrenmesini isterler.

Yuvraç, kendisini yakalatan kadını karşısında görünce sinir olur. Babaannesine bu kadın ile ne işin var der. Mai ise o seni dünyaya getiren kişi oğlum der. Yuvraç bir anda kulaklarına inanamaz. Beni ve babamı bir başka adam için bırakıp giden kişi bu karşımda duran kişi mi diyerek şaşkınlığını ifade eder. Mai ise evet oğlum der. İşça ise öyle bir şey yok. Ben başka sebeplerle babandan ayrılmak zorunda kaldım dese de Mai tüm gerçeklerin anlatılmasına mani olur. Yuvi ise demir parmaklarının arkasında sinir krizi geçirir. Mai yıllarca Ichcha konusunda bilinç altına oynamıştır. Yuvi, sen benim annem değilsin diyerek ağlamaya başlar. Bizim sulu göz Ichcha da ağlar. Meethi okul dönüşü karanlıkta yaya olarak eve döndüğü sırada çevrede bulunan serseriler Meethi’ye sarkıntılık etmek ister. Ancak Meethi’nin kulağında kulaklık olduğu için gençlerin söylediklerini duymaz.

Gençler daha da çirkinleşip Meethi’yi yakalayıp yanlarına çekmek ister. Bir kaslı kol araya girip gençleri darp eder. Sanırım bu kişi Akash arkadaşlar. Yüzünü pek göremesem de Akash olduğunu tahmin ediyorum. Nezarette ise Yuvraç annesi Ichcha’ya karşı hakaretler edip sen benim annem değilsin senden nefret ediyorum. Git buradan deyince Mai sevinçten dört köşe olur. Hemen Ichcha’ya dönüp duydun torunumu der. İşça da hem üzgün hem de öfkelidir. Oğlunu bir serseri gibi büyüten ve kendisini kötüleyip beynini yıkayan Mai’ya karşı öfkeli iken oğlu Yuvraç, gerçekleri göremeyecek kadar kör öldüğü için üzgündür. İşça eski kaynanasına dönüp tebrik ederim oğlumu benden soğutmayı başarmışsın der. İşça hemen pes etmez ve bu durumu düzelteceğini gerçekler bir gün yüzüne çıkacağını söyleyip karakoldan ayrılır.

Mukta, kendisini büyüten Ichcha’ya karşı özür diler. Yaptıklarının yanlış olduğunu babası Rathore sayesinde görmüş oldu. Mukta’nın kalbi, İşça’ya karşı yumuşamış hatta Tapasya yerine bile koyacak kadar sevmeye başlar. Bakalım nereye kadar gidecek. Çünkü Nani bir yolunu bulup buna engel olmaya çalışacağına geçmiş tecrübelerime dayanarak şimdiden eminim diyebilirim.

Kördüğüm 249.Bölüm Fragmanı 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*