Beni Bırakma 12 Nisan 69. Bölüm Özeti Esin Zeynep’e Ne Yapacak?

Beni Bırakma 69. Bölümü ile 12 Nisanda ekranlarda olacak. Arzu Zeynep’in masum olduğuna artık inanmaktadır. ancak Zeynep’in bu konuda yine çekinceleri vardır. Esin Zeynep’e yeni bir kötülük yapmayı planlamış ve Zeynep’i kaçırmayı başarmıştır. Esin Zeynep’i öldürmeye teşebbüs edecek midi?

 

Beni Bırakma 69. Bölüm Özeti

Esin vurulmasının ardından Emre tarafından tedavi edilmiş ve burada iyileştirilmişti. Emre’nin Zeynep’in güvenini kazanması için linki atanın kim olduğunu açığa çıkarması gerekmektedir. Bu yüzden bu işi kimin yaptığını bulmak için gittiğinde Arzu’yu Zeynep’e bakması için dağ evine çağırmıştı. Arzu uzun süredir Zeynep’in masum olduğunu düşünmekteydi. Burada da Zeynep ile daha da yakınlaşarak onun iyi kalpli bir kız olduğunu anlamıştı. Bütün bu olumlu gelişmeler yaşanmaktayken Esin araya girer ve Zeynep kaşla göz arasında kaçırır.

Esin, Bora’ya ve Arzu’ya rağmen Zeynep’i bir şekilde kaçırmayı başarmış ve dengeleri sarsacak bir bomba daha patlatmıştır. Esin’in Zeynep’ten kurtulmasının tek yolunun onun ölmesi olduğunu düşünmektedir. Bakalım böyle bir olaya yeltenecek midir? Emre’nin de dağ evine gelmesiyle işler sarpa saracaktır. Bora ve Emre, Zeynep’in Esin tarafından kaçırıldığından habersiz birbirlerini suçlamaktadırlar. Esin’in, Zeynep hakkında kötü planları vardır. Öte yandan Hülya ise Zeynep’in başına gelenleri duyduktan sonra soluğu karakolda alır ve şikayetçi olur. Hülya’nın bu hamlesiyle olaylar bambaşka şekillenecektir.

Sıla hatasını anlayarak Tarık’ın peşine düşmüştü. Bu sırada sinsi sinsi bekleyen Meltem sürekli Tarık’ın yanında iyi kız gibi görünmenin derdindedir. Tarık’ta ona eskisi gibi kötü davranmamakta ve terslememektedir. Bunu fırsat bilen Meltem yeni bir hatayla Tarık’ın iyi niyetini suistimal edecektir. Meltem, Tarık’ın iyi niyetini suistimal ederek onu yanında tutmaya çalışırken, Sıla, Tarık’ın bir otelde müşteri görüşmesine gittiğini öğrenir ve kendini Tarık’a affettirmek için otelin yolunu tutar. Tarık onun için herşeyi göze almışken Sıla’nın kendisine yaşattıklarına anlam verememektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*