Beni Bırakma 11 Nisan 68. Bölüm Özeti Emre ve Cansu İşbirliği Yapar

Beni Bırakma 68. bölümde Cansu ve emre işbirliği yaparlar. Cansu bile annesinin oyunlarından ve yalanlarından bıkmıştır. Gerçi Cansu gerçekleri ararken bu olayın arkasından çıkacağını bilmemektedir. Bakalım Cansu bütün bu olayların arkasında annesinin olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Annesini ele verecek mi, yoksa annesini son kez uyarıp onun yanında mı yer alaca? Beni Bırakma 11 Nisanda neler olacak? Arzu Zeynep’in iyi bir kız olduğundan artık emindir. Hatta onun için gözyaşı bile dökmüştü. Emre ve Zeynep’i birleştirecek olan kişi de Arzu olacaktır.

Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti

Hastanede kayıtların izlenmesi amacıyla sinsi bir planı devreye sokan Esin bunda başarılı olmuştu. Ancak sonrasında atladığı bir detay Emre ve Cansu’nun yeniden onun peşine düşmesine neden olmuştu. Emre ve Cansu olay günü Esin’in düşürdüğü çanta amblemini bulur ve o markanın hangi mağazada satıldığını öğrenirler. İkili mağazaya giderek çantanın satıldığı müşteri kayıtlarından gerçek suçlu olan Esin’i bulmaya çok yaklaşmışlardır. Acaba Esin bundan nasıl kurtulacaktır?

 

Öte yandan Bora kayıtları Esin’in elinden almıştır. Esin’i hiç çıkmamak üzere hapse göndermeye kararlıdır ama öncesinde Zeynep’e de kayıtları göstermek için dağ evine gidecektir. Esin ise kayıtları Bora’dan geri alabilmek için beklenmedik bir hamle yapacaktır. Bana kalırsa Esin Bora kayıtları Zeynep’e göstermeden ondan tekrar alacaktır. Esin’in ne yapacağı bilinmez ama onun üzerine Emre’yi gönderebilir.

Tarık boşanma dilekçesini gördükten sonra Sıla’ya boşanalım demiş olsa da Sıla’nın, Tarık’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Uygun zamanı kollayıp Meltem ile ilgili gerçekleri Tarık’a söyleyecektir. Tarık ve Sıla’nın kavuşmaları biraz zaman alacak olsa da Sıla’nın yaptığı hatayı anlaması olumlu bir gelişme. Sıla artık Meltem’e dişini göstermeyi başarmıştır. Meltem iyice bunalıma girip psikolojisi bozulmuştur. Sıla da artık eski Sıla olmadığı için bu durumu kendisine yediremez. Tarık’ı kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*