Kördüğüm 10. Nisan 247. Bölüm Özeti

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm 247.bölüm fragmanı. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Raghu, Methi’ye tuzak kurup evi terk etmesine sebep olan kişinin Mukta olduğunu İçça’ya anlatır. İçça bu işte büyükannenin rolü olduğunu hisseder. İçça, Mukta’ya sahip çıkacağına dair söz verir.
Ichcha ile arasında olanlar dolayı çok üzgün olan Methi, Kanha ile sohbet eder. Kanha, Icha’nın kendini nasıl koruduğunu, kolladığını anlatınca annesinin iyi biri olduğuna inanmak istemeyen Meethi, madem o kadar iyi biri neden bana babamdan hiç bahsetmedi, onu benden sakladı der. Kendisini gayrı meşru bir çocuk olarak gören Meethi’yi bu konuda da ikna etmek zor olur. Kanha ne kadar anlatsa da Meethi gözyaşları içindedir.
Babasıyla arasında soğuk rüzgarlar esen Yuvraj ise bir taraftan içkisini içerken diğer taraftan da araba kullanır. Babasının attığı tokadı düşünüp kin dolar. Rahatlamak için arabayı bir kenara çekip Mukta’yı arar. Mukta ise telefonu açmaz. Bu durum Yuvraj’ı daha da çıldırtır. Yuvraj madem öyle ben de sana yapacağımı biliyorum Mukta hanım der.Bundella ailesinde Daddaji’nin vefatından sonra miras paylaşımı yapılıyordur. Mirasın yarısı Ummed’e diğer yarısı ise Tej’e kalır.

Icha ise tapınakta dua ederken yanına gelen Radhot, olayların sorumlusunun Mukta olduğunu ve detayları Icha ile paylaşır. Benim nasıl oldu da böyle bir evladım var diye boynunu eğince, Icha bütün bu olanlarda senin zerre kadar alakan yok der. Radhot ise sözlerine aslında bu olanların hepsi Nani’nin başının altından çıktı, biliyorum der. Yuvraj ise eve zor da olsa gelir. Odasında Mukta’nın yaptıklarını düşünüp durur. Bu sırada Tej de yanına gelip hayırdır delikanlı derdinin sebebi aşk mı? para mı? der. Cebinden biraz para çıkarıp ona verdikten sonra belli ki derdin bununla ilgili değil der.Daha sonra Yuvraj bir otele gidip otelde hazırlık içerisine girer. Mukta’yı da telefonla arayıp parti var gel diyerek kandırır.

Radhot ise telefonuna gelen mesajların ardından evden çıkınca Icha Mukta ile ilgili bir şeyler olacak galiba deyip evden çıkıp otele gider. Mukta ise otele gelir. Yuvraj odaya çıkarırken eliyle gözlerini kapatır. Gözlerini açan Mukta şok olur ve parti falan olmadığını her şeyin oyun olduğunu anlar. Yuvraj ise ben gitmene izin vermiyorum diyerek gitmesini engeller. Mukta ise kurtulmak için son çare Yuvraj’ı elinden ısırsa da başarılı olmaz. Mukta çaresiz beklerken Yuvraj onu taciz etmeye başlar.
Dışarıdan Icha’nın sesi gelir ve Yuvraj’a seslenir. Bunu duyan Yuvraj neye döndüğünü şaşırır.Icha, otel görevlilerinin de yardımı ile içeri girmeyi başarır. Hatta Yuvraj’ı yüzünden bıçaklar. Mukta kurtulmuş olsa da Yuvraj’ı bıçaklayıp yaralayan Icha polislerce tutuklanır. Olay yerine gelen polisler Mukta’ya farklı bir gözle bakıp kötü söz söyleyince onu savunan yine ıcha’dan başkası olmaz. Polise ifadeye gittiklerinde Icha olanları anlatınca, Icha değil Yuvraj tutuklanır. Bu olanların ardından oğlunun yaptıkları çok zoruna giden Veer, gidip Mukta’nın ailesinden özür dilemek için Thakur konağına gider. Evde Icha’yı gören Veer çok şaşırır. Veer, öğretmen hanım burada ne işin var deyince Icha, Mukta benim kızım gibidir deyince Veer özür diler ve bu olanlardan dolayı inanın çok utanıyorum der.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*