Çukur 16 Nisan Fragmanı 25. Bölüm Özeti Vartolu Gidecek mi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin 16 Nisan 25. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vartolu tekrar babası ve kardeşlerine düşman mı olacak? Sultan Hanım’ın son durumu nasıl? Vartolu ve Saadet kavuşabilecek mi? Çukur 25. Bölüm özeti henüz yayınlanmadı. Tahmin etmekte zor takdir edersiniz ki? Ancak sizlere bir kaç tüyo verebiliriz…

Nedret’in Vartolu’yla karşı karşıya geldiği heyecan dolu tanıtımda Vartolu’ya silah doğrultan Nedret, “Sen beni kimin karısı zannediyorsun?” sözleriyle meydan okumuştu. Vartolu’yu korumak isteyen Medet, Nedret’i engellemeye çalışırken ateş alan silah Sultan’a isabet etmiştir. Kanlar içinde yere yığılan Sultan’a neler olacağı merakla bekleniyor?

İdris Sultan’ın vurulduğunu öğrenirken, sinir krizi geçiren Nedret “Senin yüzünden!” diyerek Saadet’e saldırmıştı. Vartolu ve Saadet arasındaki aşk tarihe karışacak mıdır? Geçtiğimiz bölümde çok güzel vakit geçirmişti Vartolu ve Saadet. Sultan’ın vurulması Çukur’da bomba etkisi yaratırken, mahalle sakinleri Vartolu ve Medet’e tepki göstermişti. Öfkelenen Vartolu’nun “Bize bir dirhem mutluluğu çok görenlere bu dünyayı dar edeceğiz!” sözleri dikkat çekmişti.

Çukur 25. Bölüm Özeti

Yamaç Medet’i son anda mahallelinin elinden kurtarmıştır. Medet olayın nasıl olduğunu Yamaç’a anlatmış ve onu inandırmayı başarmıştır. Yamaç her ne kadar Vartolu ve Medet’in masum olduğunu düşünsede mahalleden gitmelerini isteyecektir. Vartolu ise bu mahallede öleceğim diyerek bu teklifi bir kez daha geri çevirecektir. Vartolu gitmeye karar verecek midir?

Vartolu mahalleden gitmeyecektir. Saadetin gidişi de Vartoluyu mahalleden ayrılmaya ikna etmeyecektir. Sadiş bile Salih ile arasına mesafe koymuşken mahallelinin ve Koçovalıların Vartoluyu kabul etmesi zor görünmektedir.

 

Celesun babasının intakamını almak için çok çabalamış ancak duygularına yenik düşerek İdris Koçovalı’nın sıcak sözlerine inanmıştır. İdris Baba ona gerçekten bir baba gibi yaklaşmış ve ona kendi öz evlatları gibi olmayı teklif etmiştir. Celesun ne yapacağını bilemezken aklı yavaş yavaş bu fikre yatmaktadır.

Emrah ve Avukat birlikteliği devam edecek mi? Avukat babasına çok büyük oynayarak işlerin başına geçmekle kalmamış onu öldü göstererek kardeşi Emrah’ın baskısından da kurtulmuştur. Bildiğiniz gibi Beyfendi ölmesi. Ama oğlu Nazım babasını hiç aratmıyor. Bakalım Beyfendi ne zaman açığa çıkacaktır. Yoksa bunların hepsi Beyfendi’nin oyunları arasında mı? Bekleyip göreceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*