Beni Bırakma 10 Nisan 67. Bölüm Özeti Esin’in Sonu

Beni Bırakma da bu hafta Esin’in sonunun artık yakınlaştığına tanık olacağız. Esin yaptıklarından hep bir şekilde bu güne kadar sıyrılmayı başardı. Ancak bu sefer baltayı fena taşa vuracaktır. Arzu artık Zeynep’in yanında duracak mıdır? Sıla ve Tarık kesin olarak ayrıldılar mı? Meltem amacına ulaşacak mı? Detaylar için haberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti

Esin hastanede Emre’nin odasına girmeden önce kameraların fişini çekmişti ancak çıkarken bunu hesaplayamamıştı. Şimdi o görüntüler kimsenin eline geçmeden kendisi almanın peşindedir. Esin kendisini hapse attıracak görüntüleri Bora’nın elinden kurtarmak için kaçarken Hülya ile karşılaşır. Öte yandan Emre kamera kayıtlarını izlemek için hastaneye geldiği sırada yangın alarmının Bora tarafından çalıştırıldığını düşünür. Emre, Bora’dan hesap sormak için her yerde onu ararken, kimsenin tahmin edemeyeceği, bütün suçu Esin’in yaptığını kanıtlayacak bir delille karşılaşır. Emre’nin bulduğu bu delil ne olabilir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Esin’in artık delilleri karartıp kurtulma ihtimali kalmamıştır. Arzu, Zeynep’e Emre’nin yokluğunda refakat etmekteyken, Zeynep’in masum olduğuna inanır ve Zeynep’e kurulan bir oyun olduğu, oyunu kuran kişinin ise Esin olduğu gerçeğini Zeynep’ten öğrenir. Arzu’nun Zeynep’in yanında olması Emre’yi de cesaretlendirecektir. Tekrardan Zeynep’in güvenini kazanmak için çaba sarf edecektir. Bu durumu bu zamana kadar uzatmanın saçma olduğunu defaaten söylemiştik. Ancak yine de Arzu’nun Zeynep’in masumiyetine inanarak onun yanında yer alması sevindirici bir haber.

Meltem amacına yavaş yavaş yaklaşmaktadır. Ancak tam manasıyla değil. Meltem’in öncelikli olarak amacı Tarık’ın Sıla’dan ayrılarak kendisine tekrar dönmesi idi. İkincisi ise kendine yar olmayacaksa bile Sıla’ya da yar olmamasıydı. bu yüzden  eltem, Sıla’yı, Tarık’tan uzak tutmaya çalışsa da Sıla bir şekilde Meltem’den kurtulmayı başarır ve Tarık’a Meltem verdiği sözden dolayı uzak durduğunu söyler. Sonunda Sıla’da saçma sapan harekettinden vazgeçmiştir. Sıla, Tarık ile mutluluğa yelken açacağını umarken Tarık, Sıla ile alakalı bir bilgi öğrenecek ve Sıla ile mutluluğa giden bütün gemileri yakacaktır. Tarık ve Sıla ayrılacaklar mı?

Bence böyle bir şey olmayacaktır. Tarık ve Sıla biraz ayrı dursalar da ikisi de birbirinden vazgeçmeyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*