Beni Bırakma 9 Nisan 66. Bölüm Özeti. Zeynep ve Cansu Kardeş Mi?

Beni Bırakma 66. bölüm ile yeni haftaya merhaba diyecek. Beni Bırakma’nın 66. bölümünde olması muhtemel tüyoları sizlerle paylaşacağız. Özet yayınlandığında ise sayfamızda yer alacaktır. Emre ve Zeynep yaralanma olayı sonrasında arasındaki buzları biraz olsun eritmeyi başarmışlardı. Meltem kısmen amacına ulaşarak Tarık ve Sıla’nın ayrı kalmasına neden olmuştu. Bakalım gelecek bölümde neler olacak?

Beni Bırakma 66. Bölüm Özeti

Yaşanan onca kötü olaylara rağmen Emre ve Zeynep’in aşkı küllerinden doğmaya çok yakındır. Emre, Zeynep’e sevdiğini belli etse de Zeynep’in cevabı Emre’nin beklediği gibi olmayacaktır. Öte yandan kamera kayıtları görevliler tarafından çözümlenmek üzeredir. Esin hayatının geri kalanını hapiste geçirmemek için kayıtları almaya çalışsa da bu sefer zeki ve hince tasarladığı plan başında patlayacaktır. Sıla, evin satılık ilanını görmesiyle Tarık’ın mutlu günlere dair artık tek bir hayalinin bile olmadığını anlamış çok üzgündür. Mehmet, Sıla’nın üzgün haline dayanamaz, Sıla’ya olan aşkını kalbine gömer ve gazete haberini e‘in yaptırdığını söyler. Sıla, Tarık ile mutluluğuna engel olan Meltem’e hesap sormaya gidecektir. Öte yandan Meltem, şirkette bir iş toplantısı vesilesiyle Tarık ile yemeğe çıkmışken, Sıla’nın kendisine geldiğinden habersizdir.

Beni Bırakma da Emre Zeynep’i dağ evinde Cansu’nun da yardımıyla tedavi etmeyi başarmıştı. Cansu bence ilk defa bu kadar içten üzüldü ve bunu izleyiciye geçirmeyi başardı.  Cansu Zeynep’in vurulmasından kendisini sorumlu tutsa da onun bir suçu yok. Emre ve Zeynep tedavinin ardından birbirine yakınlaşır ve bu durumu onları bulan Bora da görür. Bu durumu hazmedemeyen Bora yeni planların içerisine girecektir. Bakalım Emre ve Zeynep silahı kimin ateşlediğini öğrenecekler mi?

Cansu ve Zeynep Kardeş

Beni Bırakma 64. bölümde Hülya ve Vedat’ın geçmişteki hayatlarından bölümler görmüştük. Biz ise bu haberi ve tüm detaylarını aylar öncesinden sizlere duyurmuştuk. Haber için tıklayınız.

Zeynep’in vurulması çok kötü olsa da hem Emre ile yakınlaşmasına hem de Cansu’nun aslında o kadarda kötü biri olmadığını anlamasına neden olmuştur. Umarım bundan sonra Cansu Emre’den vazgeçer ve Zeynep ile mutlu olması için aradan çekilir. Hülya ile Vedat birbiri ile bir kez daha karşılaşmışlardı. Burada Hülya ve Vedat’ın nasıl ayrıldıklarına şahit olmuştuk. Zeynep’in babasının Vedat olduğu da kesinleşmiş oldu. Bu sevindirici bir haber. Çünkü Zeynep gibi iyi bir kızın babası Vedat’tan başkası olmamalıydı dizide. Bakalım Zeynep babasının Vedat olduğunu ne zaman öğrenecek? Bu hemen anlaşılmayacaktır. Çünkü Hülya bunu Vedat’tan yıllardır saklamaktadır. Şimd hemen pat diye söylemeyecektir.

Esin iyice köşeye sıkışmıştır. Hastane kayıtlarının peşine düşen Vedat, Bora ve Emre Zeynep’e atılan iftirayı kimin yaptığının peşindedir. Esin de sinsi bir çakal gibi hastaneden ayrılmamaktadır. Başına gelecekleri bilen Esin kamera kayıtlarını herkesten önce ele geçirmenin derdindedir. Kızı Cansu ise artık annesinden ve yaptıklarından bıkmıştır. Cansu annesinin her adımını takip etmeye başlamıştır artık.

Meltem Sude’nin verdiği taktiklerle kısmen başarılı olmuştur. Tarık’ın her zor anında yanında bir tek o varmış gibi davranan Tarık’ın aklını yeniden çelecek midir? Ben böyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Tarık Sıla ile birlikte olamasa bile Meltem’e geri dönmeyecektir. Sıla yine saçma sapan verdiği sözün arkasında durmanın derdindedir. Kim için? Meltem için!!! Kendisine ve Tarık’a bu kadar kötülük yapan bir insana neden onu koruyucu bir söz verilir anlamış değil seyirci. Senaristlerin bir şey bulamayarak bu şekilde basit bir senaryo ile bu duruma kılıf uydurması diziyi gerçek hayattan soyutlandırıyor. Tamam bunun bir dizi ancak gerçek hayattan bu kadar uzak olması anlamsız ve saçma.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*