Beni Bırakma 6 Nisan 65. Bölüm Özeti. Emre ve Zeynep Yakınlaşacak mı?

Beni Bırakma da Zeynep ve Emre yeniden birlikte olacaklar mı? Bora’nın Emre’yi vurma planından spnra vurulan Zeynep olmuştur. Bora hiç istemediği şekilde sevdiği kıza zarar vermiştir. Zeynep Emre’ye ateş eden kişinin Bora olduğunu anlayacak mı? Cansu bildiği gerçeği Zeynep ve emre’ye anlatacak mı?

 

Beni Bırakma 65. Bölüm Özeti

Boranın Emre’yi vurma planı başarıya ulaşmamıştır. Onun yerine Cansu ile birlikte orada olan Zeynep vurulmuştur. Emre Zeynep’i alarak hemen dağ evine götürmüştür. Emre Zeynep’in annesinin olayı duymaması için dağ evinde onu kendisi tedavi eder. Bora, Zeynep’ten haber alamadığı için delirir ve onun Emre’yle yakınlaşmasından korkar. Fakat korktuğu başına gelir. Emre, dağ evinde Zeynep’i iyileştirir ve aralarında ufak bir yakınlaşma yaşanır. Emre, paylaşım olayını kendisinin yapmadığını ve Zeynep’in masumiyetini ispatlayacağını söylese de Zeynep her şey için çok geç olduğunu düşünür. Emre, Zeynep’e aşkını itiraf etmek üzeredir.

Ben bu bölümde Emre ve Zeynep’in aşklarını birbirlerine açıklamayacaklarını düşünüyorum. Bildiğiniz gibi beni bırakma’da olaylar çok ağır ilerliyor. Bu durumda dizinin ana konusunu oluşturan emre ve Zeynep aşkını hemen başlatmayacaklardır. Ancak Emre Zeynep’in hastanede başına gelen olayı kimin yaptığının da peşine düşmüştür. Cansu, tüm olanlardan annesi Esin’i sorumlu tutar. Esin, kamera kayıtlarının kendisinin sonu olduğunun farkındadır ve paçasını kurtarmak için hastaneye gider fakat Cansu’nun onu takip ettiğini anlamaz. Vedat, görüntülerin başında suçluyu öğrenmek için bekler. Esin’in ipi çekilmek üzeredir, kurduğu tüm oyun başına yıkılır.

Tarık ve Sıla Meltem’in yeni oyunu ile ayrılmanın eşiğindedir. Meltem Sıla ile konuşarak Tarık ile aralarının düzeldiğini bir daha Tarık’ın yanına yaklaşmamasını ister. Meltem gururlu kız rolü yaparak Tarık’ı kandırmasının ardından Sıla’nın Tarık ile kendisini birlikteymiş gibi görmesinin sağlar. bunu gören Sıla Tarık ile Meltem’in barıştığını düşünür ve adeta yıkılır. Ben geçtiğimiz 64. Bölüm Özetinde “Fazla Naz Aşık Usandırır” demiştim. Tam manasıyla Tarık Sıla’dan vazgeçmemiştir ancak en azından Sıla bu şekilde düşünmektedir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*