Beni Bırakma 5 Nisan 64. Bölüm Özeti Tarık Sıla’yı Mehmet İle Görür

Beni Bırakma 64. bölümde Tarık Sıla cephesinde önemli gelişmeler yaşanacak. Tarık Sıla’yı ararken Meltem’in planı sayesinde onu Mehmet’in evinde görür. Sıla’ya karşı ne tavır alacağı merak edilen Tarık nasıl bir tepki verecektir. Fazla naz aşık mı usandıracaktır. Bora ve Emre kavgasında kim vuruldu? Tüm detaylar haberimizde.

 

Beni Bırakma 64. Bölüm Özeti

Hastanede yaşanan olay sayesinde Emre ve Bora karşı karşıyadır. Zeynep’in masumiyeti için Emre ve Bora birbirlerine girecektir. Bora’nın adamı Emre ve Bora kavgasına şahitlik etmektedir. Bora’nın Emre tarafından zarar gördüğünü gören Bora’nın adamı Sadık silahına davranır.  Sadık, Bora’yı kurtarmak için silahını ateşler ve hiç beklenmeyen biri vurulur. Bu kurşun adeta herkesi vurur ve tüm dengeleri değiştirir. Beni Bırakma’da vurulan kişi kimdir?

Beni Bırakma’da Kim Vuruldu?

Bora ve Emre çatıda Zeynep’in başına gelenlerden dolayı birbirlerini suçladıkları için kavgaya tutuşurlar. Bu sırada Bora’nın adamı Sadık Bora yenilmeye başlayınca silahını  çeker ve ateşler. Burada vurulanın kim olduğu henüz belli değil. Ancak tahminimize göre Zeynep vurulacak ve vurulduğunu ilk başta anlamayacak. Ancak sonrasında vücuduna baktığında vurulduğunu görecek. Bora ve adam Sadık hemen oradan uzaklaşacaklar. Emre ise Cansu’nun seslenmesi ile Zeynep’i alarak dağ evine götürecek. Bakalım emre ve Zeynep burada gerçekleri öğrenecek mi?

Tarık Sıla’nın kendisine yalan söylemesini bir türlü hazmedememektedir. Sıla’nın peşine düşen  Tarık, Sıla’yı Mehmet’in evinde görünce çok sinirlenir ve Mehmet’le arasında büyük bir kavga çıkar. Tarık en sonunda Sıla’yı, Mehmet’in evinden alıp götürür. Sıla, Tarık’ın huzurunu ve Meltem’e verdiği sözü hatırlar. Bu yüzden Tarık’a artık özgür olmak istediğini ve onu hayatında istemediğini söyler. Duydukları Tarık’ı derinden sarsar. Tarık’ın bu zayıf anından faydalanan Meltem ise onu bir an olsun yalnız bırakmaz. Sıla ise Mehmet’e; Tarık’a aşık olduğunu itiraf eder. Duydukları Mehmet’i derinden sarsar.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*