Kadın 24.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Özeti

Fox tv ekranlarının vazgeçilmezi Kadın da bu hafta yine heyecan doruktaydı. Artık düğümler yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Gelecek hafta Kadın da neler olacak Sarp Bahar ın yaşadığını öğrenecek mi? Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizin devamında.Ama önce gteçtiğimiz bölümde neler yaşadık kısaca bir göz atalım.

 

Bahar artık sevdiklerine karşı tavır almaktan vazgeçmişti. Enver den Ariften Yelizden teker teker özür dilemişti. Yeliz ve Ceyda ise Şirin in şikayetini geri alması üzere nezarethaneden kurtuldular. Diğer yandan Hatice artık Şirin in hasta olduğunu öğrendi vce ona tavır almaktan vazgeçmişti. Sarp ise Bahar a karşı büyük bir özlem besliyordu ve sonundada Şirinle karşılaşmıştı. Bakalım gelecek hafta neler olacak? Şirin Sarp ı gördüğünü herkese anlatacak mı yoksa bunun bir hayal ürünü olduğunu mu düşünecek? Detaylar haberimizde.

 

Kadın 24.Bölümde Neler Olacak?

Sarp anbean yine Bahar ın izine sürmeye devam edecektir. Yaşadığı hayattan bir türlü zevk alamayan Sarp Bahar a sürekli özlem duyacaktır. Diğer Yandan Bahar ise artık eski haline dönmek isteyecektir. Eskisi gibi sakin olmaya çalışacaktır. Yelizlere evini açan Bahar ı yine zor günler besleyecektir. Ama Bahar bunların üstesinden gelecektir. Yeliz ise Teomanla barışacak ve evine geri dönecektir.

Diğer yandan Arif artık Bahar a dahada yakın olmaya çalışacaktır. Hatta ilerki bölümlerde Bahar ve Arif daha da yakınlaşmaya başlayacaktır. Bahar ın işten çıkarılmasıyla Arif Bahar a dahada yardımcı olmak isteyecektir. Bahar ın yanındaki herkes Bahar için daha çok uğraşacaklardır. Bahar ise kırdığı herkesten özür dilemişti. ve bundan sonra onların kalbini kırmamak için elinde geleni yapacaktır.  Bahar ise bir yerden kapı açılacaktır.

Pırıl ı vicdanı rahat bırakmayacaktır ve Bahar ın yeni bir iş bulmasında yardımcı olacaktır.  Hatta ona bir şekilde yardım etmeye çalışacaktır. Sarp ise pırıl ın bu yardımlarını bir şekilde öğrenecek ve bir şekilde Bahar a ulaşacaktır.

Kadın 24.bölüm Fragmanı

Kadın 24.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*