Beni Bırakma 4 Nisan 63 Bölüm Özeti Zeynep Hastanede Kalacak mı?

Beni Bırakma da olaylar bir türlü açıklığa kavuşmuyor. Dizide olaylar çok uzatılıyor ve buda seyircinin tepkisine neden oluyor. Peki tüm bunlara rağmen Beni Bırakma’nın 63. bölümünde neler olacak? Zeynep hastanede kalmaya devam edebilecek mi? Bunu yapanın Esin olduğu anlaşılacak mı? Detaylar haberimizde…

Beni, Bırakma 4 Nisan Özeti 63. Bölüm

Sürpriz yapıp hastaneye gelen Hülya, hastanede Zeynep’le ilgili kötü şeyler döndüğünden şüphelenir. İftiraya uğrayan Zeynep, artık bu olanlara son vermek adına kimsenin beklemediği bir hamle yapar. Yaşanan olayın ardından tüm hastane Zeynep’e cephe alsa da Vedat, Zeynep’in arkasındadır. Vedat, hastanede olanlardan dolayı Zeynep’in annesi ile konuşmaya gittiğinde, yıllar sonra karşısında Hülya’yı görür.

Emre, Zeynep’in masumiyetini ispatlamak ve yaşananlarda kendisini Zeynep’in gözünde aklamak için çok önemli bir ipucu bulduğunu sanır. Ancak Bora’nın kendisi için kurduğu tuzağa düştüğünden habersizdir. Emre’nin, Bora’nın tuzağına çekildiğini öğrenen Cansu, Bora’yı durdurması için son çare Zeynep’ten yardım ister ancak Emre için çok geç olacaktır.

Esin işleri artık kızı Cansu dan bile gizli yapmaya başlamıştır. Esin’in yaptıklarından dolayı artık kızı da yanında olmayacaktır. Esin artık bu işleri bıraktığını artık kimseyle uğraşmayacağını söylese de gizlice kirli işlerine devam etmektedir. Esin son olarak Zeynep’i hastanede kimsenin yüzüne bakamayacak hale getirmiştir. Gizlice Emre’nin odasına girerek attığı mail sonrasında hastanede Zeynep’e karşı bakışlar değişmiştir. Esin her ne kadar güvenlik kameralarını bozduğunu düşünse de kameralar onu kaydetmiştir. Esin’in bu oyunu da sonuçsuz kalacaktır.

Zeynep Hastanede Çalışmaya Devam Edecek mi?

Zeynep bütün bu olaylardan annesi Hülya’yı uzak tutmak istemektedir. Zeynep bu olayda yine kendisini suçlamayı sürdürmüş ve Sayar ailesinin itibarını sarstığını düşünür.  Zeynep bütün bu olaylardan sonra hastaneden ve işinden ayrılmak isteyecektir. Ancak Vedat buna izin vermeyecektir. Zeynep Emre’den neden böyle birşey yaptığının hesabını sorarken emre durumdan haberdar olmadığını söyler. Ancak Zeynep’i buna inandıramaz. Bora da Zeynep’in başına gelenlerden Emre’yi sorumlu tutmaktadır. Emre ve Bora bir kez daha karşı karşıyadır. Bora Zeynep için üzülse de Emre ile arasının açılmasına da sevinmektedir. 

Meltem, Tarık’ı geri kazanmak için gözünü karartır. Meltem’in kirli oyunlarından habersiz olan Sıla ise Meltemin ağına düşer. Planı istediği gibi işleyen Meltem son olarak Tarık’ı da birtakım oyunlarla Sıla’ya yönlendirir. Tarık, Sıla’yı gördüğü anda ise ona olan aşkı tamamen hayal kırıklığına dönüşür. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*