Survivor 2018 Yeni Konsept Nasıl Olacak? Survivor 2018 Yeni Takımlar Belli Oldu mu?

Tv8 ekranlarında 8 sezondur yayınlanmaya devam eden efsane yarışma Survivor’da bu sezon daha önce hiç olmayan birşey oldu. Peki be değişiklik nedir? Survivor 2018’i nasıl etkileyecek? Survivor 2018 yayınlanmaya başlandığı günden beri iki takımın adaletsiz dağılımdan yana büyük eleştiriler almıştı. All Star takımında son 6 senenin ya finalistleri ya da galipleri yer almıştı. Bu takımın karşısına aynı derecede başarılı olabilecek isimler gerekiyordu. Ancak Tv 8 ekibi bunu bu sene başaramamışlardı. Sürekli oyunları kazanan All Star takımı oyunlardaki heyecanın da yok olmasına neden olmuyordu. Durumu geç de olsa farkeden Acun olaya müdahale etti ve yeni bir format getirdi. Bakalım yeni format nasıl bir durumu beraberinde getirecek?

Survivor 2018’in 1 Nisan Pazar günü ekranlara gelen 37. Bölümünde Acun Ilıcalı Ada Konseyi’inde önemli açıklamalar yaptı. Açıklamalara göre; Survivor 2018 All Star- Gönüllüler konseptinin bittiğini açıkladı. Yeni konseptin ise Survivor All Star- All Star’a karşı olacağını açıkladı. Peki bu All Star- All Star’a karşı formatı nasıl bir format olacak?

Acun ılıcalı yaptığı açıklamada; All Star takımının bu senenin kesin galibi olduğunu, bu takımı yenecek bir takımın kolay kolay olamayacağını belirterek ve oyunların daha dişe diş geçmesi gerektiğini söylemişti. Bu durum All Star ekibinde adeta şok etkisi yarattı. Sema ve Merve gözyaşlarını tutamazken tüm yarışmacılarda Acun Ilıcalı’nın söyledikleri idrak etmeye çalıştılar. Ancak Acıun Ilıcalı’nın bu durumu 1 Nisan günü yapması akıllara “Acaba Acun 1 Nisan Şakası mı” yapıyor sorusunu getirdi. Eğer Acun Ilıcalı 1 Nisan şakası yapmıyorsa yeni format şu şekilde olacak.

Survivor Ünlüler Gönüllüler Formatı Nasıl

Acun Ilıcalı yeni formatı şu şekilde özetledi; Survivor 2018 başladığında adaya All Star ekibinde gelen 12 kişi eşit şekilde iki gruba dağıtılacak. Bu 12 kişinin içerisinde bilindiği gibi Nihat Doğan’da yer almıştı. Ancak Nihat elendiği için bu sayı 6’ya 5 şeklinde dağıtılacak. Sonrasında halihazırda gönüllüler takımında yer alan 10 kişiden biri 2 Nisan akşamı adaya veda edecek. Sonrasında kalan 9 kişi ise 4’e 5 olarak iki takıma ayrılacak. Dolayısı ile her iki takımda 10’a 10 olmuş olacak. Peki 10 ar kişilik takımlar belli oldu mu? Yeni takımların bilgisi aşağıda verilmiştir.

 

Gönüllüler

Hakan, Nagihan, Hilmicem, Murat, Damla, Anıl, Cumali, Funda, Birsen ve Yağmur olurken ünlüler takımı aşağıdaki gibi şekillendi.

Ünlüler

Mustafa Kemal, Ümit Karan, Turabi, Adem, Yigit, Sema, Berna, Elif, Sahra ve Merve.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*