Survivor 2018 All Star 2 Nisan 38. Bölüm Kim elendi?

Survivor 2018 de nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu daha gerçekleşti. Bu zorlu oyunu kaybeden taraf ise gönüllüler oldu.  Oyunu kaybeden gönüllüler gergin bir konseyin ardından 3 isim çıkarttılar.  Şimdi herkesin kafasında ise şu soru var  Survivor 2018 2 Nisan Pazartesi günü kim elenecek?

1 nisan Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda gönüllüler yenik başladı fakat oyun sırasında bir ara durumu 6-6 ya kadar getirdiler. Tam gönüllüler kazanacak mı derken günün galibi yine All star takımı oldu. Gönüllüler takımı kaybetmenin verdiği buruklukla bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Bu durum da hiç bir yarışmacı adadan gitmek istemiyordu. Bunun için kıyasıya yarıştılar. Fakat oyunun kazananı takım oyunlarında aynı başarıyı gösteremeyen Cumali oldu.

Bu durumda haftanın Performans birincisi olan Anıl Yağmur un ismini verdi. Bu durumda Yağmur ilk eleme adayı oldu.

Bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Cumali ise Birsen’in ismini vererek 2. eleme adayını da belirledi.

Adadaki diğer yarışmacıların oylamasında ise Nevin en çok oyu alarak 3.gitme adayı oldu.

Bu durumda 2 Nisan Pazartesi günü adaya kim veda etti? İşte herkesin merak ettiği soru bu. Yağmur Nevin ve Birsen hemen hemen aynı performansa sahip. Fakat halk tarafından kim daha çok seviliyor bilinmiyor. Bizim araştırmalarımıza yaptığımız anketlere ve aldığımız duyumlara göre bu akşam elenen isin Nevin olacaktır demiştik. Bir kez daha haklı çıktık NEVİN YANIT adaya veda eden idim oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*