Siyah Beyaz Aşk 25.Bölüm Özeti 9 Nisan Fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah beyaz aşk ekran hayatına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta yine heyecanlı sahnelere yer veren yapımda bakalım gelecek hafta neler olacak? Yiğit kurtulacak mı?  Tüm merak ettikleriniz haberimizin devamında.Ama önce geçtiğimiz bölümde neler yaşanmış kısaca bir göz atalım.

Aslı ile Ferhat, bebekleri için yeniden bir araya gelmişlerdi. Aralarındaki engelleri kaldırmak için önemli adım atan ikili, doğacak bebeğin hayalini kurmaya başlamışlardı. Aslı, bebeğini aldırmadığını ve Ferhat’ı kaybetmek istemediğini dile getirmişti. Bu itiraf sonrası Ferhat, Aslı’nın attığı adıma karşılık vermişti.
Çiftin kalplerini dinlemesi, mutlu günlerini beraberinde getirecekti. Yiğit’in sözlerini dinleyen Ferhat, baba olacak olmasının heyecanını yaşamaya başlamıştı. Her şey güzel giderken, Yiğit silahlı adamların saldırısına uğramıştı. Yiğit’in ölüm kalım savaşı, herkesi şoka uğratmıştı.

Siyah Beyaz Aşk 25.Bölümde Neler olacak? Yiğit Kurtulacak mı? 

  Geçtiğimiz bölümde Aslı ve Ferhat büyük bir sınavdan daha geçmişti. İkili artık birbirlerine daha sıkı sıkı bağlanacaktır. Çünkü artık ortada bir bebek vardır. Ferhat artık o sert görünümünü bırakacak biraz daha yumuşamaya başlayacaktır. Bu durum Namık emirhan ı fazlasıyla rahatsız edecektir. Ferhat ın yapacakları önemli işten çekildiğini anlayan Namık buna müsade etmeyecektir. Yiğit in de sürekli kendilerine engel olduğunu düşünen Namık Yiğit i ortadan kaldırmayı kafasına koymuştur. Yiğit silahlı saldırıya uğramıştır. Fakat Yiğit kurtulacaktır. Ferhat ise bu işin peşini bırakmayacaktır.

Diğer taraftan Aslı bitmek tükenmek bilmeyen silah seslerinden fazlasıyla rahatsızdır. ferhat ı bu hayatın içinden çekip almak istemektedir. Ferhat ise minnet borcu olduğunu düşündüğü dayısından ayrılmak istemeyecektir. Fakat ilerki bölümlerde Ferhat artık bazı şeyleri görmeye başlayacak ve Dayısının karşısında durmaya başlayacaktır. Aslı ve ferhat ın ise Aslının istediği gibi kız çocukları olacaktır.

Siyah Beyaz aşk 25.Bölüm Fragmanı 

Siyah Beyaz Aşk 25.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*