Beni Bırakma 62. Bölüm Özeti 3 Nisan Tarık Şirketten Ayrılacak mı?

Beni Bırakma 62. Bölümde Neler Olacak

Zeynep, Sayar ailesinin hayatını mahvettiğini düşünür ve annesi Hülya’yı bu olaylardan uzak tutmaya çalışır. Cengiz, Tarık’ın aldığı evi öğrenir ve Tarık’tan hesap sorar. Tarık, Sıla’ya olan aşkı için babası Cengiz’e bile rest çeker. Bu sırada Meltem, kendini Tarık’ın gözünde gururlu bir kadın olarak göstermek için elinden geleni yapar. Sıla’nın Tarık’a söylediği yalanı ortaya çıkararak Tarık’ın gözünde Sıla’yı bitirme planları yapar. Emre ve Bora, Zeynep olayının suçlusunun kim olduğundan habersiz birbirlerinden şüphelenirler. Tüm bu oyunu kuran Esin ise şimdilik olanları uzaktan izler.

 

Esin kirli oyunlarına bir yenisini daha eklemiştir. Gizlice Emre’nin odasına girerek Zeynep’in hayat gibi göründüğü fotoğrafı tüm hastane personeline Emre’nin bilgisayarından atmıştı. Emre ve Zeynep’in arasını bozmak için son kozunu da oynayan Esin başına geleceklerden habersizdir. Kendisini büyük bir zafer kazanmış gibi görmektedir. Ancak Zeynep Emre’ye bunun hesabını sorduğunda tüm gerçekler açığa çıkacaktır. Zira bu şeyi yapmak istese daha öncesinde de yapabilirdi.

Emre, Zeynep ve Bora’nın geçmişten gelen tanıştıklarını bilmediği için Zeynep konusunda Esin’e hak verir. Esin’in Zeynep hakkındaki söylediklerine tam manasıyla inanan Emre yine büyük bir hata yapmıştır. Bora ve Zeynep Hülya’ya sürpriz yaparlar. Zeynep yıllar öncesinden tanıdığı küçük çocuğun sonrasında nelere karıştığını bilmeden annesinin yanına götürür. Hülya Bora’yı gördüğüne çok mutlu olmuştur. Çünkü onun tanıdığı Bora çok iyi bir çocuktu. Ancak Bora’nın kirli geçmişinden haberdar olunca işlerin tersine dönmesi kaçınılmaz olacaktır.

Tarık Şirketten Gidecek mi?

Tarık hayatı boyunca karşı gelmediği babası Cengiz’e Sıla yüzünden ilk defa karşı gelmiştir. Sıla’yan olan aşkını herkese ilan eden Tarık ona yeni bir ev açmıştı. Babası bu olayı öğrenince çok sinirlenmiş ve Tarık’tan hesap sorar. Tarık ise sevdiği kızın arkasında durarak babasına ve dahi ailesine karşı çıkar. Bütün bunlar Meltem’in şirketten gitmemesi üzerine yoksa Tarık şirketten ayrılacak mı sorusunu getirmektedir. Meltem Cengiz’i kandırmayı başarsa da Tarık’ı tekrar elde etmesi artık imkansızdır. Meltem bir kez daha Sıla’yı Tarık’ın gözünde küçük düşürmenin planlarını yaparken nafile çabaları sonuçsuz kalacaktır. Bana kalırsa Meltem’in inadı yüzünden ayrılmadığı şirketten Tarık ayrılacak ve kendi işini yeniden kuracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*