Beni Bırakma 61 Bölüm 2 Nisan Özeti. Zeynep’in Hayalleri Yıkılır

Beni Bırakma 61. Bölüm Özeti

Emre ile Zeynep arasındaki iplerin kopması, Bora için harika bir fırsattır. Zeynep ise Bora’nın kirli geçmişinden habersiz, çocukluk arkadaşına kavuştuğu için çok mutludur. Bora’yı akşam yemeğine davet edip Hülya’ya sürpriz yapar. Bora ve Zeynep’in çocukluk arkadaşı olduğundan habersiz olan Emre, Esin’in Zeynep hakkında söylediklerini hak verir. Bu durumdan çok memnun olan Bora, Zeynep’le mutlu bir hayat kurma hayalini gerçekleştirmeye çok yaklaşır. Meltem, Sıla’dan Tarık’a karşı uzak durma sözünü alır. Fakat Sıla gazete haberini kendisinin yaptırdığını öğrenirse onları asla ayrı tutamayacağını düşünür. Bu yüzden Sıla’yı Ankara’dan göndererek ona yeni bir tuzak kurar. Öte yandan Tarık, büyük sürprizini Sıla’ya gösterdiği an, boşanma dilekçesiyle karşı karşıya kalır. Esin, Zeynep’in kötü biri olduğunu gösteren paylaşımı Emre’nin bilgisayarından bütün hastaneye göndererek üstündeki şüpheleri ortadan kaldırmaya çalışır. Esin’in planından habersiz olan Zeynep, hastanede büyük bir sürprizle karşılaşır.

 Zeynep ve Emre birbirleriyle adam akıllı konuşmadıkları için kavga etmeye devam ederler. Zeynep dizinin ilk başlarına göre kendisini savunma da gelişme gösterse de yine de tam anlamıyla kendisini savunmayı beceremiyor. Bu hafta yayınlanan bölümlerde Esin’in kendi eliyle yazdığı itiraf mektubunu okumasına rağmen Esin’in kendisini suçlamasından sonra o mektubu Vedat Bey de biliyor diyemedi. Sen böyle devam edersen seni ezen de senin üzerinden pirim yapanda çok olacaktır.

 

Esin artık giderek yolun sonuna gelmektedir. Vedat ondan boşanmak istemektedir. Arzu zaten arkadaşlığını çok önce bitirmişti. Bir zamanlar ortağı olan kızını bile pes ettirmiştir. Yani Esin’in yeni bir plan yaparak bunların hepsinden sıyrılmaktan başka çaresi yoktur. Bu yüzden yeni ve son planını devreye sokacaktır. Arzu ise Esin’in yaptıklarının peşine düşmüştür. Adım adım Esin’in yaptıklarını anlayan Arzu yine Esin’e gebe kalmak zorunda kalacak bana göre. Çünkü Tarık’ın babasının Cengiz olmadığını bilen tek kişi o.

Zeynep ve Emre kendi istekleriyle hastanede artık beraber çalışmayacaklar. Bora ve Zeynep’in tesadüf eseri yakınlaşmasını yanlış anlayan Emre Zeynep’ten bir kez daha nefret edecektir. Bora’nın da tam istediği budur. Esin’in korkulu zamanlar geçirmesine sebep olan Bora Esin’in peşini bırakmamaya kararlıdır. Esin Bora dan ve diğerlerinden kurtulmak için yeni bir plan peşindedir. Aklınca yaptığı plan ile Zeynep’ten Bora’dan Arzu dan Vedat’tan kurtulmak istemektedir. Ancak başarılı olamayacaktır.

Tarık Sıla’nın peşinden gitmeye devam ederken Sıla’da ondan kaçmaya devam etmektedir. Sıla aşkını kalbine gömerek hayatına devam etmek isterken Tarık onu evinin kadını yapmak istemektedir. Sıla artık bu hafta Tarık’a karşı daha ilgili olacak ve aşkını yaşayacaktır. Meltem’e resti çeken Cengiz bir kez daha Meltem ve Sude’nin hain planının içine düşmüştür. Seher yine kardeşini uyarsa da onu ikna etmesi bu sefer zor olacaktır.  Bakalım Meltem Sayar’ların tekrar güvenini kazanacak mı?

1 yorum

  1. Her zaman köyülerin kazanması insanları kötülüğe sevkedecek ve tuzaktan başka işlenecek konu işlenmeyen sığ bir dizi,herşey ortadayken konuşma özürlü inssnın bile açıklamasıyla ortaya çıkacak bir konu çok uzatılıyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*