Sen Anlat Karadeniz 11.bölüm Fragmanı 4 Nisan Özeti Nefesle Tahir kaçacak mı?

Atv ekranlarında yayınlanan sen anlat karadeniz yayınlandığı günden beri ekranlarda karadeniz fırtınası estirmeye devam ediyor.  Nefes ve Tahir in masum aşkını konu alan dizide her hafta yeni bir heyecan yaşanıyor Bakalım gelecek hafta kahramanlarımız neler yaşayacak? Nefes vce Tahir kaçacak mı. Hepsi ve daha fazlası haberimizin devamında. Ama önce geçtiğimiz bölümde neler yaşanmış kısaca bir göz atalım.

Tahir abisi Mustafa ya karşı çok öfkeliydi Bu öfkesi geçmek bilmiyordu.  Asiye ise hala Mustafayı affetmiş değildi. Diğer yandan Nefes köşeye sıkışmış bir durumdaydı. Mustafa üstü kapalı olarak Nefes e Karadenizden gitmesini istemişti. Tahir ise Nefes e Karadenizden birlikte kaçma teklifini sunmuştu. diğer yandan diziye yeni dahil olan Berrak ise Vedat ın tuzağına düşmüş vede Nefes in güvenini kazanmıştı. Artık Berrak ın Vedat ın kötülüklerine ortak olması kaçınılmazdı.

Sen Anlat Karadeniz 11.Bölümde Neler Olacak?

Tahir ve Nefes  Tam anlamıyla köşeye sıkışmıştı. Tam Vedattan kurtulduk derken şimdide Berrak başlarına bela olacak. Berrak Nefesin güvenini kazanarak Vedat a daha da yardımcı olacak. Peki Berrak tüm bunları neden yapıyor? Berrak ın bu işten çıkarı nedir? İlerki bölümlerde göreceğiz. Nefes ise Tahir i için için sevmektedir. Ondan ayrı kalmayı hiç istemeyecektir. Fakat Mustafanın söyledikleri aklının bir köşesinde yer etmektedir. Nefes yine kaçmayı deneyecektir. Fakat bu sefer Nefes ile birlikte gitmek isteyecektir. Tabi Bu durumdan Vedat bir şekilde haberdar olacak ve karşılarına çıkacaktır.

Diğer yandan Vedat ile iş birliği yapan Dağdevirenler hain planlar yapacaklardır. Fakat Mercan bu durumu Tahir e söylemişti. bu durumu babası duyduğunda çok öfkelenmişti. Fakat bu durum. Dağdevirenlerin daha da hırslanmasına neden olacaktır. İtibarının zedelendiğini düşünen Dağdevirenler Tahir ve ailesinin elinde avcunda ne varsa almak için ellerinden geleni yapacaklardır.  Tahir ise Nefes in yanında yer almaktan işlerini iyice savsaklayacaktır. Bu durum ise Vedat ın ve Dağdevirenlerin işine yarayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 11.bölüm Fragmanı 

Sen anlat karadeniz 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*