Beni Bırakma 59 Bölüm Özeti 29 Mart Cengiz Meltem’in Yaptıklarını Öğrenir

Beni Bırakma da bu hafta önemli gelişmeler yaşandı. Esin’in yaptıklarının ortaya çıkma süreci biraz hızlanmış oldu. Zeynep’in masumiyeti içinde aynı şeyler söz konusu. Sıla Tarık ile aşkını yaşayabilecek mi? Cengiz’in Meltem’e olan tavrı merak konusu. Hepsi ve daha fazlası haberimizde.

 

Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti

Meltem’in Sıla ve Tarık’a yaptıklarının bir gün gün yüzüne çıkacağı belliydi. Cengiz, Meltem’in gazete haberini kendisinin yaptırdığını öğrenir. Meltem’in buna karşı hamlesi hazırdır. Meltem tüm suçu daha öncesinden anlaştığı Buse’nin üzerine almasını ister. Buse, Meltem’in yeniden Tarık ile birlikte olması ve Sayar ailesinin gelin adayı olarak kalabilmesi için tüm suçu üstüne alır. Cengiz’e Meltem’in haberle bir alakası olmadığını söyler. Cengiz’in Meltem’e olan tepkisi tüm dengeleri değiştirir. Ancak çırpındıkça batan Meltem, herşeyi bilen Tarık’tan nasıl kurtulacaktır. Meltem bu konuda ise Tarık’ın kendisine verdiği sözü yani kimseye söylemeyeceğine güvenmektedir.

Tarık’tan uzak durmaya çalışan Sıla Tarık’a  yurtta kaldığı yalanını söyleyip kendi ayakları üzerinde durmaya karar verir ve hayatını yeni bir yola koymaya çalışır. Sıla artık Tarık’tan para alarak yaşamını idame ettiren kız kimliğinden kurtulmak için bu yolu seçmiştir. Zira Cengiz’in kendisine eski Türk filmlerindeki gibi oğlumun peşini bırakmana karşılık bu çeki alabilirsin modu Sıla’nın gururunu kırmıştır. Cengiz iyi bir adamken nasıl oldu da Sıla’ya böyle davranabildi oda ayrı bir soru işareti?

Bora’nın elinden kurtulan Esin’i daha kötü ve sancılı günler beklemektedir. Esin, Bora’dan canını sağ kurtarsa da Bora onun cezasını farklı bir şekilde kesmeye karar verir. Bora, Esin’in hiç tahmin etmediği birine, Esin’in evine girdiğini söyler ve Esin’i köşeye sıkıştırır. Esin, yolun sonuna gelmiştir. Esin’in artık ne kaçacak yeri ne de yeni bir planı kalmıştır. Esin artık kızı dahil herkesin güvenini sarsmıştır. Bakalım Esin’in sonu nasıl olacaktır.

Bora bir taraftan Esin’in icabına bakarken diğer taraftan Zeynep ve Emre’nin arasını bozmanın peşindedir. Bora bu yüzden Zeynep hakkında Emre’ye yalanlar söylemiş ve Emre de buna inanmıştır. Bu yüzden Zeynep tarafından yeniden ihanete uğradığını düşünen Emre bunu gururuna yediremez ve Zeynep’e ağza alınmayacak laflar söyler. Zeynep, Emre’den duydukları karşısında Bora’ya hesap sormaya gittiğinde Bora’nın evinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*