Kadın 23.Bölüm Fragmanı 3 Nisan Özeti Sarp ve Bahar karşılaşacak mı?

Fox tv ekranlarında yayınlanan Kadın Dizisinde artık gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Her geçen bölümde yoğun duygu seli yaşatan dizi bu hafta yine duysusal sahnelere yol açtı. Bakalım gelecek hafta neler olacak? Sarp ve Bahar nihayet karşılaşacak mı? Tüm merak edilenler ve daha fazlası haberimizin devamında. Ama önce isterseniz geçtiğimiz bölümde neler yaşanmış kısaca bir göz atalım.

Bahar artık kimseye güvenmemesi gerektiğini öğrenmişti. Bunun içinde herkese duvarlarını örmüştü. Bahar ın dertleri bitmek bilmiyorken bir yandan da hastalığı gün geçtikçe ilerliyordu. Arif ise Bahar a çok yaklaşmak istiyordu. Sarp ise yavaş yavaş düğümleri çözmeye başamıştı. Tüm kahramların içinde ufak tefek şüphe vardı. Buna Hikmette dahil artık oda köşeye sıkışmıştı. Bakalım haftayaki bölümde neler olacak ?Sizler için derlediğimiz haberimizin devamında.

Kadın 24.bölümde Neler Olacak ?

Sarp artık iyice düğümleri çözmeye başlayacaktır. Gün geçtikçe Bahar a giden yolda ilerleyecektir.Hatta çok kısa zaman sonra oda Bahar ın yaşadığını öğrenecektir. İşte o zaman herşey çok daha farklı bir hal alacaktır. Bahar ise artık hayata iyice küsecektir. Tam herşeyden uzaklaştı derken Sarptan gelen bir haber ile yeniden canlanacaktır.

Şirin cephesinde ise olaylar tam bir kördüğümdür. Çünkü Şirin Bahar ın olan herşeyi istediği gibi şimdide Arif i elde etmek istemektedir. Bunun içinde elinden geleni yapacaktır. Arif e daha çok yakınlaşacak ve onuda Bahar dan uzaklaştırmak için uğraşacaktır. Bahar ise arkasından dönen bir çok işten habersiz bir şekilde hayatına devam edecektir.

Diğer yandan Pırıl Sarp ın gerçekleri öğrenmemesi için elinden geleni yapacaktır.Bir yandan Bahar için vicdan yapacaktır. Fakart Sarp ıda kaybetmek istemeyecektir. İşte bunun içinde geçen bölümde görmeye gittiği Bahar a bir şekilde yardım edecektir. Çünkü vicdanı Pırıl ı rahat bırakmayacaktır.

Kadın 24. Bölüm Fragmanı 

Kadın 24.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*