Beni Bırakma 28 Mart 58. Bölüm Özeti Tarık ve Sıla Boşanacak mı?

Esin sona doğru yaklaşmaktadır. Esin kızı dahil tüm herkesin güvenini kaybetmiştir. Esin’in yaptığı ve uyguladığı planların ortaya çıkmasına çok az kalmıştır. Meltem son kozlarını oynamaktadır. Sıla boşanma davası açmıştır. İşler karıştı Beni Bırakma’da. Beni Bırakma 58. bölüm özeti sizlerle.

 

Bora’yı ayakta uyuttuğunu sanan Esin, hiç beklemediği anda Bora’dan ağır bir darbe alır. Bora, Esin’e yaptıklarının bedelini ağır ödetecektir.  Zeynep ve Emre ayrı ayrı Esin ve Bora’yı takip ederlerken hiç beklenmedik bir şekilde ikisini bir arada görmüşlerdi. Emre artık Bora’nın hastaneyi almasının da Zeynep’in etrafında dolanmasının da tesadüf olmadığına karar vermiştir. Hatta annesi ile de Bora ile ortaklığın nasıl başladığı hakkında konuşmuştur. Arzu’nun dediğine göre ise babası ölen Bora işleri devralmış ve yatırım için hastaneyi almaya karar vermiştir. Ancak burada havada kalan bir kaç husus var bana göre. Bunlardan ilki Bora’nın babasının ölümünde Cengiz’in parmağının olup olmadığı. İkincisi ise Bora’dan önceki ortağın bir anda neden hastaneden çekilmesi. Bence Bora hastanenin kendisinden önceki ortağını öldürdü. Hep beraber göreceğiz.

Geç de olsa hata yapmış olabileceğini düşünen Arzu, gerçekleri öğrenmek için Zeynep’le konuşmaya gider. Emre, Bora’nın Zeynep ile ilgili planını öğrenmek isterken, Bora tarafından hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Bora Arzu’nun Zeynep ile alakalı gerçekleri öğrenmesini istememektedir. Çünkü Zeynep’in yanında sadece kendisi olmak ister.

Tarık’ın dil dökmelerine rağmen bir türlü ikna olmayan Sıla, Tarık’ın haberi olmadan boşanma davası açmaya karar verir. Sıla aşkını kalbine gömüp gitmek isterken Tarık onu bulmuştu. Sıla’ya aşkını artık rahatlıkla ifade eden Tarık onu ailesine yeni gelinleri olarak tanıtacakken Sıla’nın vermiş olduğu bu karar Tarık’ı yıkmıştır. Bu konuda annesi ve babası karşı çıksa da Seher hala onu kabul edecektir. Çünkü Meltem’in yaptıklarının hepsinin şahidi oldu. Sıla’ nın da ne kadar saf ve temiz bir kız olduğunun farkında Seher hala.  Öte yandan gerçekleri öğrenen Cengiz, Meltem’le yüzleşir. Meltem, Cengiz’den dolayı ağır bir yenilgi alsa da bu durum onu Tarık’a sahip olma yolunda daha da hırslandırır. Meltem’in Tarık’tan vazgeçmeye niyeti yoktur.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*