Siyah Beyaz Aşk 24.Bölüm Fragmanı 2 Nisan Özeti Aslı ve Ferhat Ayrılıyor mu?

Kanal D ekranlarının vazgecilmezi siyah beyaz aşk ta bu akşam yine nefesler tutuldu. Aslı ve Ferhat ın sınavı bir türlü bitmek bilmedi. Bakalım gelecek hafta neler olacak? Ama önce kısaca bu hafta neler yaşanmış kısaca bir özet geçelim.

 

Ferhat tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu ne kadar sevdiğini haykırsa da geri adım atmamıştı.Bebeğini aldırmaktan vazgeçmişti ve onu tek başına büyütmeye karar vermişti.Aslının hayatına giren yeğeni Jülide ise büyük bir sır ile geri dönmüştü.Ferhat ise Namık ile birlikte hayaının en büyük nişine adım atmaya kalkıştı.Aslıyı ve bebeğini kaybettiğini düşünen Ferhat gözünü karartmıştı. Aslı ve Ferhat Boşanacak mı? Jülide Aslı ve Ferhatın arasına mı girecek? Tüm merak ettikleriniz ve daha fazlasını sizler için derledik. Haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Aşk 24.Bölümde Neler Olacak ?

Aslı Bebeğini tek başına büyütmeye karar vermişti. Fakat bu durum çok geçmeden açığa çıkacak çünkü Ferhat bir şekilde Aslının bebeği aldırmadığını öğrenecek. İkilinin arası bu sefer de bu yüzden açılacak. Ferhat Aslıyı ve bebeğini kaybettiği için dayısının yanında daha fazla yer alacak. Bu durum ise Yiğit i daha fazla tedirgin edecek çünkü abisini bir kez daha kaybetmek istemeyen Yiğit daha temkinli davranacak. Namık ve Ferhat ın kalkıştığı işin peşini bırakmayacak. 

 

Namık ise Tehlikeli bir işe kalkışmıştı. Ve arkasından Ferhat ve Abidin i de sürüklemişti. Gelecek bölümlerde çok tehlikeli sahneler yine izleyici ile buluşacak. Bu durum ise Aslıyı fazlasıyla tedirgin edecek. Bir kez daha doğru bir karar verdiğini düşünecek. Çünkü Ferhat ın bu kirli hayatının içine masum bir yavruyu getirmek istemeyecektir.

Diziye yeni dahil olan Jülide ise Herkesin kafasında soru işaretleri uyandıracaktır. Tahminlerime göre artık Aslı ve Ferhat ın arasına 3. bir kişi girecektir. Bu kişi ise Jülide dir. Jülide Aslının Ablası ve annesi hakkında daha başka neler bilmektedir.Aslı ve annesi ve ablası ile neden senelerdir. görüşmüyordur. İşte tüm bu soruların cevabını haftaya hep birlikte izleyip göreceğiz. Şimdilik tahminlerimiz bu kadar.

Siyah Beyaz Aşk 24.bölüm Fragmanı 

Siyah Beyaz Aşk 24. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*