Çukur 2 Nisan Fragmanı 23. Bölüm Özeti Beyfendi’yi Kim Kaçırdı?

Çukur’da işler yeniden karma karışık bir hal aldı. Beyfendi kim tarafından kaçırıldı? Yamaç ile Vartolu işbirliği yaparak Beyfendiyi oyuna getirmişlerdi Sonrasında Yamaç’a yamuk yaparak Beyfendi’yi kendi kaçırmıştı. Bunun çok büyük bir hata olduğunu Baykal’ın adamı Elvis tüm Koçovalı kadınları kaçırdıktan sonra anlayan Vartolu şimdi Yamaç ile beraber. Bakalım kadınları kurtarabilecekler mi? Çukur 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

Beyfendi’nin gizli adamı tüm Koçova kadınlarını kaçırmıştır. Elvis görünürde kasap olan ve restaurant işleten biridir. Ancak asıl işi insan kaçakçılığıdır. Yani Yamaç ve adamları acele etmezlerse tüm sevdikleri insan kaçakçıları tarafından öldürülebilir.

Nazım Beyfendi’yi Neden Kaçırdı?

Elvis psikopat ruhlu adamın biridir. Ancak Beyfendi de Koçovalı’ların elinde değildir. PBeyfendi’nin acil butonuna basmasının ardından yerini bulan Elvis Vartolu ve Medet’i püskürtmüştü. O sırada Elvis’in adamları zannettiğimiz adamlar Beyfendi’yi bayıltıp bir kez daha kaçırmışlardı. 

Beyfendi’yi ondan çok fena intikam almak isteyen oğlu Nazım kaçırdı. Çünkü sinyallerden biri Elvis’e giderken diğeri de Beyfendi’nin koruma müdürüne geldi. Bu sırada Nazım hemen Vartolu’yu aradı ve oradan uzaklaşmasını istedi. Koruma olan adam da Nazım’ın adamı olmalı ki bu bilgiyi Nazım’a verdi. Bunun üzerine Nazım Elvis’ten önce harekete geçerek babasını kendisi kaçırdı. Böylelikle Koçovalılardan ve Elvis’ten de kurtulmak istedi.

Aliço sevdiği kız olan gazeteci Hale’nin katilinin peşindedir. Aliço gerçekleri bulmaya yaklaşacak ve sonunda eski arkadaşı Lazı bulacak. Laz ile eskilerden gelen anlaşmazlık yaşayan Aliço Lazı bulunca affetmeyecektir. Ancak Yamaç’ın bundan haberi olunca onu konuşturmak isteyecektir. Aliço ise Yamaç’ı dinlemeyecek ve onu öldürecektir.

Çukur 23. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*