Beni Bırakma 57 Bölüm Özeti 27 Mart Bora Zeynep’i Elde Edecek mi?

Beni Bırakma da yeni haftaya girilirken olaylar kısmen de olsa çözülme sürecine girecek gibi duruyor. Zeynep tekrardan masumiyetini ispatlamak için çabalamaya başlayacak. Bora ise Zeynep’in peşini bırakmamakta kararlıdır. bakalım işler nasıl seyredecek?

Beni Bırakma 27 Mart Özeti

Tarık artık Sıla’nın acı çekmesini istemez. Bu yüzden Sıla’ya olan aşkını hiç beklenmedik bir anda herkese itiraf edecektir. Seher ise Meltem’in oyununa gelen Cengiz’in gerçekleri görmesini sağlayacaktır. Esin ve Bora’yı bir arada gören Zeynep, Bora’yı sıkıştıracaktır. Bora’nın, Zeynep’in yanında ki varlığı Emre’nin dikkati çekmeye başlamıştır. Emre, Bora’nın, Zeynep’in hayatına dahil oluşunun tesadüf olmadığına karar verir. Esin artık Cansu da dahil herkesin kendisine olan inancını yok etmiş, ağır bir yenilgi almasına ramak kalmıştır. Esin kendisini kurtarmak ve üstündeki şüpheleri dağıtmak için büyük tehlikeleri göze alacaktır. Fakat yoluna hiç hesaba katmadığı zorluklar çıkacaktır.

 

Bora Zeynep’i elde etmenin hayalini kurarken diğer taraftan Emre de kendisi hakkındaki gerçekleri öğrenmek için harekete geçmiştir. Bora’nın Sayar’lar ile ve Zeynep ile ne bağlantısını araştırmaya başlayan Emre Bora’nın gerçek niyetini anlayabilecek midir? Bir taraftan Emre diğer taraftan Zeynep birşeylerin peşine düşmüşken ikisini de sürprizler eklemektedir. Zeynep Esin’in kendi ağzıyla yazdığı mektubu ele geçirmesinin ardından Esin yine bir çirkeflikle Arzu’nun kendisine inanmasını sağlamıştı. Ancak Arzu Esin’in halinden tavrından hoşlanmayarak kendisine bir açıklama yapmasını ister. Esin ise laf salatası yaparak ve haddini aşarak Arzu’yu evinden apar topar sepetler. ancak Arzu’nun aklına Zeynep’in söyledikleri gelir ve bir an olsun Zeynep’in masum olabileceğini düşünür.

Meltem Tarık’ın kendisinden ayrılmasını kabullenmek istememektedir. Cengiz’i yanına çektiğini sanan ve bu işten de kurtulduğunu sana Meltem ilerde büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Zira Cengiz oğlu Tarık la ve kardeşi Seher ile konuşmamıştır. Meltem’in Sıla’ya yaptığı bütün kötülüklerin farkında olan Seher Cengiz’i ikna edebilecek midir? Eğer Seher bildiklerini Cengiz’e söylerse oda Meltem’den soğuyacaktır. Cengiz Meltem’in yanında olmaya  şimdilik devam edecektir. Tarık ile bu yüzden tartışan Cengiz’in bana göre amacı Meltem’in babasını kaybetmemektir.

Sıla kendisine yapılan hakaretler yüzünden zor günler geçirmektedir. Kendisinin suçu olmamasına rağmen Cengiz’in kendisine çek vererek hayatlarından çıkarmak istemesi gururunu kırmıştır. bunu üzerine gitme kararı alan Sıla nereye gidebilecektir. Tarık’ta babasının bu hareketinden sonra Sıla’nın peşine düşmüş ve onu tekrar döndürmek için harekete geçmiştir. Sıla’nın gideceği tek adres ise Mehmet olacaktır. Mehmet’te Sıla’ya deliler gibi aşıktır. Tarık ve Mehmet Sıla için bir kez daha karşı karşıya gelecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*