Beni Bırakma 56 Bölüm Özeti 26 Mart Tarık Cengiz İle Tartışır

Beni Bırakma 56. Bölüm Özeti

Bora, Zeynep’i elde etmekte kararlıdır fakat Emre ise Bora’nın karanlık yüzünün farkındadır ve peşini bırakmayacaktır. Zeynep ise masumiyetini kanıtlama yolunda elinden geleni yapmaya hazırdır. Merak ve azimleri Emre ve Zeynep’i birbirlerinden habersiz sürpriz bir gerçeğe götürür. Sıla, daha fazla dayanamaz ve Tarık’a olan aşkını kalbine gömüp gitmeye karar verir. Tarık, Cengiz’in Sıla’ya yaptıklarını öğrenir ve Sıla’nın gidişini önlemek için harekete geçer.

 

Tarık Sıla’yı ailesi ile tanıştırmanın planlarını yaparken Meltem sinsiliğini konuşturarak Cengiz’in aklına girmeyi başardı. Cengiz’e yalanlar söyleyerek kendisini acındıran Meltem en büyük gücü yanına almış gibi duruyor. Zira  Cengiz ailesinin geleceği olarak gördüğü  şirketinin en büyük ortaklarından olan Meltem’in babasını kaybetmek istememektedir. Ayrıca Tarık’ın son zamanlarda şirketteki işlerini aksatması toplantılara katılmaması gibi durumlarda Cengiz’in Sıla’ya olan bakışını olumsuz etkilemiştir. Yalnız Cengiz’in Meltem’in yaptıklarını öğrendiğinde ne yapacağı merak konusu?

Zeynep ve Emre’nin barışma sürecine gidiğini sizlere geçen hafta başında vermiştik. Tarafımıza ve sosyal medya sayfamıza gelen yorumlardan da çok rahat anlaşılacağı gibi dizi biraz ağır ilerliyor. Bunun sebeplerinden biri de günlük bir dizi olması. Ancak bu kadar gerçekten çok fazla oluyor. Neyse gelelim Zeynep ve Emre’ye. Zeynep Emre’nin yüzüne karşı kendisine inanmadığı takdirde bu işin sonsuza dek biteceğini söylemiştir. Emre de her ne kadar Zeynep’in masumiyetine inanmak istese de bir türlü parçaları kafasında oturtamamaktadır.

Bu hafta Mehmet’i biraz daha olayların içine girmiş olarak göreceğiz. Tarık ile Sıla’nın haberlerinin çıkmasından sonra hem Tarık’a hem de Meltem’e atarlanan Mehmet onları yakın takibe almıştır. Meltem’in ensesinden bir an olsun ayrılmayan Mehmet artık açık açık Sıla’ya olan aşkını dile getirecektir. Ancak tabiki beklediği karşılığı Sıla’dan göremeyecektir. Sıla Tarık’ların evinde düştüğü durumdan ötürü Seher’in evini boşaltacaktır ve Ankara’da tek tanıdığı kişi olan Mehmet’in yanına gidecektir. Tarık ve Mehmet’in arası bir kez daha gerilecek ve Tarık Sıla’nın karısı olduğunu söyleyerek onun yanında alacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*