Beni Bırakma 55 Bölüm Özeti 23 Mart Esin’in Yazdığı Mektup Zeynep’in Elinde

Zeynep mektubu ne yapacak?

Zeynep Esin’in Vedat’a yazdığı mektubu eline geçirmiştir. Zeynep bu mektupta yazanları Vedat’a açıklamak üzereyken Esin gelecek ve mektubun Zeynep’te olduğunu görecek. Zeynep gerçekleri Vedat’a açıklamaya kararlıdır. Öte yandan Bora, Esin’in fotoğraflarını Cansu’dan almaya çalışırken Emre’ye yakalanır. Emre ve bora arası bir kez daha gerilir. Emre, Zeynep’in masumiyetini öğrenmeye çok yaklaşır.

Tarık Sıla’yı ailesine karısı olarak tanıtmanın planlarını yaparken Cengiz, Sıla’yı evden ve Tarık’ın hayatından kovar. Sıla da dayanamayarak evi terk eder. Meltem ise Sıla’yla olan savaşını kazandığını düşünürken Tarık’ın sürpriz bir gerçeğe ulaşması Meltem’in oyununu boşa çıkartacaktır.

 

Esin Zeynep’in elinde gördüğü mektubu almak için yine Zeynep’i tehdit edecektir. Bu mektup meselesi de bana kalırsa ses kayıt cihazı meselesine dönecektir. Bildiğiniz gibi bir ses kaydı bir türlü dinlememişti. Bu mektup da okunamaz ve Zeynep’in masumiyeti açığa çıkmazsa izleyici çok sıkılacaktır. Ama bana kalırsa bu mektup ta Esin’in eline geçecek ve imha edilecektir. Esin birde Bora Cansu’nun elinden almadan fotoğraflara ulaşırsa Esin için problem kalamayacaktır yine.

Sıla Cengiz den beklemediği bir şekilde muamele görmüştür. Cengiz ailesinin geleceği olan şirketi düşünürken Tarık’ın hissettiklerini atlamaktadır. Zira Tarık hiçbir zaman ailesine karşı asi davranmamıştır. Ancak bu sefer ailesini karşısına alarak Sıla’nın yanında yer alacaktır. Meltem konusunda da geri adım atmayacaktır. Tarık biraz adamsa Meltem’in kendisine attığı tokattan sonra bir daha asla onun yanında olmaz. Sıla’yı alır ve gerekirse evden de ayrılarak Sıla ile mutlu olur.

Sıla’nın yanında artık birde Mehmet vardır. Mehmet’in başından beri Sıla’ya aşık olduğunu biliyorduk. Mehmet Sıla2nın Tarık’a aşık olduğundan habersiz olduğu için onun yanına daha fazla yaklaşmaktadır. Tarık Mehmet ile karşı karşıya gelmeye devam edecek. Ancak Tarık ne zaman Sıla’nın resmi nikahlı karısı olduğunu açıklarsa Mehmet o zaman vazgeçecektir.

 

 

1 yorum

  1. lastik gibi uzatacak tadını kaçıracaklar illaki hiçmi hiç ilerleme olmuyo seyircileri bıktırıp izlenmiyo diye yayından kaldıracaklar suçuda izlenmiyo diye izleyicilere atacaklar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*