Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti 22 Mart Meltem Tarık’ın Peşini Bırakmıyor

Beni Bırakma 54. Bölüm Özeti

Emre, Esin’le Zeynep’i yanına çağırıp Esin’i neler olduğu hakkında sorgular. Esin köşeye sıkışır. Cansu ise Esin’in pavyonda çekilen fotoğraflarını görür ve yanına alır. Bora, odasına girilip fotoğrafların alındığını fark eder. Bu durum kötüler arasında büyük bir savaş çıkacağına işarettir. Öte yandan Meltem, Tarık ile yeniden birlikte olmak için Cengiz’e Sıla’nın Tarık’ı parmağında oynattığını ve ayrılıklarına sebep olduğunu söyleyerek manipüle eder. Tarık, Sıla ile konuşmak için yanına gittiğinde Sıla’dan hiç beklemediği bir cevap alır. Cengiz’in şaşırtıcı bir hamlesiyle tüm dengeler değişir.

 

Tarık Sıla’yı ailesine karısı olarak tanıtmanın planlarını yaparken Meltem’in buna engel olma çabaları devam edecektir. Tarık Sıla’yı karısı olarak tanıtırsa asıl olaylar ondan sonra başlayacak. Zira Meltem’in babası Cengiz’in en büyük ortağı konumunda. Eğer Meltem babasını şirketten ayrılmaya ikna ederse Sayar ailesinin başı büyük derde girer. Cengiz bu sebeple oğlu Tarık’ı biraz dizginleyebilir. Sıla ile Meltem’e vermiş olduğu söz yüzünden kendisini geri çekmektedir. Yanında ise sadece Mehmet vardır. Mehmet’in Sıla’ya olan aşkı aşikardır ancak Sıla dan beklediği karşılığı alamayacaktır.

 

Emre ve Zeynep’in barışması bence artık yakınlaşmıştır. Herşey Esin’in anlatacaklarına bağlı durumdadır. Yani bana göre Zeynep emre’ye ilk başta yüz vermese de aşık olduğundan dolayı daha fazla karşı koyamayacaktır. Anca benim beklediğim bir sürpriz daha var. Esin gerçekleri anlatınca en başta 26 yıllık eşi Vedat ondan ayrılacaktır. Belki de Vedat ve Zeynep’in annesi Hülya yeniden bir araya gelirler ve onlarda evlenirler. Belli mi olur.

Esin Gerçekleri Anlatacak mı?

Esin yine bir yolunu bulmuş ve Bora’nın şantajından sıyrılmıştır. Gerçekler yine gün yüzüne çıkmamıştır. Arzu yine Zeynep’in üzerine giderek onu hırpalamaya devam etmektedir. Ancak eskisi gibi Zeynep’e karşı katı olmayan Emre Zeynep’i annesinden kısmen de olsa korumaktadır. Esin’in hayatı adeta kabusa dönmüştür. Sürekli kendisini olayları anlattıktan sonraki halinde gören Esin artık eskisi gibi rahat olamayacaktır. Esin’in sonu yaklaşmaktadır.

6 yorum

  1. Hay tükürem sizin ortaklığınıza da paranıza da öfff öfff cidden daral geldi artık ya valla bıktım… Şuna bak ya bide masum gibi üste çıkıyo ya cengiz ne mal bi karakter ya ne kör bi karakter valla yoruldum artık izlemiycem bu ne ya hergün ayrı sinir bozuntusu yaşıyorum birine atılan iftira bitmeden diğerine oyunlar oynanıyor hep kötüler önce plan da hayır başlıycam böyle diziye 7 kişinin yazdığı senaryoya bak ya beyinleri sadece cinselliğe ve namusa odaklı ulan birinizde ciddiye alın bizi ya biriniz… Ama yok artık bi an önce bitsin başka bişey istemiyorum… Sadece Tarık ve Sıla için izliyordum ama yok arkadaş onlar için bile çekilmiyor… Hele ki Meltem in yaptıkları ya sen nasıl bi kadınsın hiç mi onurun gururun yok senin adam seni is-te-mi-yor hatta nefret ediyor ne yüzsüz bişeysin ya sen zorla yapacağın evlilikten ne zevk alacaksın paçoz..zorla elde edeceğin adamla nasıl bi geleceğin olacak ya hiç bişey umrunda değil kadının.. Ya kadınlığında bi onuru var ne bu böyle ayaklar altına alıyolar bu kadar bizde kadınız ya beni istemeyen erkeğe bi daha dönüpte bakmam bile ne yapışkan ne sülük bi kadın ya… Gelelim Mehmet denen diğer sülüğe lan sen bi defol şu kızı rahat bırak rahat sen de adammısın ya şeref yoksunu şey …

  2. Manyak ruh hastası Meltem nasıl yapışıyo adamın yakasına ya sanki parçalayacak ??Sıla olmasa bile Tarık artık dönüp bakmaz bile sana paçoz ne mal olduğunu gördü senin ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*