Kadın 22. Bölüm Fragmanı 27 Mart Özeti

Yayınlandığı günden beri izleyiciyi ekranlara kitleyen Kadın dizisi bu hafta yine yürekleri ağıza getirdi. Arık düğümler yavaş yavaş çözülmeye başladı. Sarp ve Bahar ne zaman karşılaşacak? Bahar Arifle yakınlaşacak mı? işte tüm bu soruların cevabı haberimizde ama önce gelin geçtiğimiz haftaya bir göz atalım.

 

Bahar artık Şirin ve Sarp ı öğrenmişti. Öğrendiği haberle yıkılan Baharın artık kimseye güveni kalmadı. Diğer yandan Sarp ise Pırıl ın yalanlarının içinde bir hayat sürüyordu. Fakat Sarp Bahar ı ve çocuklarını çok özlüyordu.Yaşadığı hayat ona asla zevk vermiyordu. Şirin ise hiç bir şeyden ders almıyordu. Hatice ise artık vicdan azabı ile yaşıyordu.

Kadın 22.Bölümde Neler Olacak ?

Bahr artık hiç kimseye güvenmeyecektir. Ve öyle kararlar almıştır ki sağlığı için bile olsa çocuklarına yalan söylemeyecektir. artık herkese karşı net tavırlar sergileyecektir. Bahar sarp ın annesini bulacaktır. Fakat annesi tabiki yalan söyleyecektir. sarp ise Bahar ı çok özlemektedir. Pırıl ile birlikte yaşamakta fakat Bahar a olan aşkını unutamamaktadır. pırıl Sarp a sürekli Amerikaya gidelim demektedir. Fakat Sarp bu kararından vazgeçecektir. İşte o zaman Pırıl ve babası tamamen köşeye sıkışacaktır.

Diğer taraftan Arif ise için için üzülmektedir. Tam Bahar ile yakınlaşıyor derken Bahar tekrar duvarlarını örmüştür. Bu saatten sonra artık Arifte kendini biraz geri çekecektir. Bahar yalnız Arif e karşı değil Enver e ve Haticeye karşıda tavrı nettir. Fakat Bahar ilerleyen bölümlerde Arkadaşı  Yeliz e karşı yumuşayacaktır. Çünkü onun iyiliğini istediği için arkadaşını affedecektir. Pırıl ise Bahar ı görmeye gidecek. Bahar ile sohbetini ilerletecek ve Bahar ın içinde bulunduğu hayatı öğrenecektir. Bu durum Pırıl a vicdan azabı çektirecektir.

Hikmet ise korkudan ne yapacağını şaşırmıştır. Gelecek bölümlerde Hikmet ve Ceyda cephesinde çok olaylar olacaktır. Hikmet in karısı Ceyda ya bir şekilde ulaşacaktır. Ve Ceyda için korkulu günler başlayacaktır. Ve aldığımız duyumlara göre Seyfullah ceydaya göz koyacaktır. İlerki bölümlerde çok büyük sürprizler beklemektedir.

Kadın 22.Bölüm Fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*