Beni Bırakma 53. Bölüm Özeti 21 Mart Esin Gerçekleri Anlatacak mı?

Beni Bırakma’nın 53. bölümü 21 Martta ekranlardaki yerini alacak. Dizinin 53. bölüm özeti henüz gelmedi ancak sizlere bir kaç tüyo ve tahmin verebiliriz. Beni Bırakma 53. bölümde neler olacak. İşte detaylar…

 

Emre Zeynep’in masum olduğunu anlaması artık an meselesidir. Emre Zeynep’in suçsuz olduğunu anladığında asla ondan ayrılmayacağını söylemiştir. Ancak durum beklediği gibi olmayabilir. Bu seferde Zeynep Emre’den emin olamayacak ve daha sonraları yine kendinden endişe duymasından çekinecektir. Bora da Zeynep ve Emre’nin ayrılmasını beklemektedir. Ancak unuttuğu bir şey vardır. Ne yaparsa yapsın Zeynep kendisinden hoşlanmamaktadır.

 

Esin’in artık çıkış yolu kalmamıştır. Yaptıklarının vicdan azabı ile geceleri uyku uyuyamaz hale gelmiştir. Esin Bora’nın dediği gibi yaparsa hayatı bitecektir. Ne eşi ne kızı ne de arkadaşı Arzu onun yanında olacaktır. Bu yüzden Esin Bora’nın ağına düşse de ben bir şekilde bu işten sıyrılacağını düşünüyorum.

Tarık ve Mehmet in arası artık gerilmiştir. Sıla Tarık’a deliler gibi aşık olsa da Meltem’e verdiği saçma söz yüzünden Tarık’tan uzak durmaya çalışmaktadır. Sıla’ nın bu halini fırsat bilen Mehmet ise Tarık’ı dinlemeyerek Sıla’nın yanına yanaşmaktadır. Ancak Tarık asla buna izin vermeyecektir. Gerçi Sıla da Mehmet e bir şey hissetmiyor. Tarık bir taraftan Sıla’nın kendisine olan tavrını anlamaya çalışırken diğer taraftan Meltem le de şirketteki bağlarını koparmaya çalışmaktadır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*