Siyah Beyaz Aşk 23.Bölüm Fragmanı 26 Mart Özeti Aslı Bebeği Aldıracak mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan siyah Beyaz Aşk dizisi tutkulu aşk hikayesi ile yine izleyiciden tam not alıyor. Bir türlü aşklarını yaşayamayan Aslı ve Ferhat yine uçurumun kenarındaydılar Aslı bebeğini aldıracak mı? Ferhat ve Aslı boşanacak mı? merak konusu olan tüm detaylar haberimizde ama önce geçtiğimiz bölüme bir göz atalım.

 

Abisi Cem’in ölümüyle hayatına dair yeni kararlar alan Aslı, Ferhat ile boşanma noktasına gelmişti. İkilinin birbirlerine olan büyük aşkı, bu kez engelleri üstesinden gelememekteydi. Aslı’nın hamilelik haberi ise her şeyin yeniden değerlendirilmesine yol açmıştı.

Siyah Beyaz Aşk 23.bölümde Neler Olacak?

Bir türlü aşklarını yaşayamayan kahramanlarımız bu sefer bir bebek haberi almışlardır.Bu durum Aslı ve Ferhat ın hayatlarını köklü bir değişime sokar. Aslında boşanmaya  kararlıdırlar ama bebek haberi, Aslının yeğeni derken konu arada kaynayacaktır . Ferhat bebeği istemez ve Aslının aldırmasını isteyecektir. Özgür’ün doğum günü partisinde bebek fikrine sıcak bakmaya başlayacaklardır.

Sonra evde Necdet bebek olması Aslı ve Ferhat ı iyice yumuşatacaktır. Ferhat rüyasında babasını gördükten sonra boşanma ve bebeği aldırmak yanlış bir karar olduğunu anlayacaktır.
Aslı hastaneye gider aldırmak için Ferhat da peşinden gider engel olmak için. Aslı ve Ferhat ın kızı olacaktır .Bunu ilerleyen bölümlerde daha net göreceğiz.

Namık Aslının hamile olduğunu duyduktan sonra torunu için Aslıyla uğraşmayı bırakacaktır. Yani en azından torunu doğana kadar.Aslının yeğeni bu bölümden itibaren diziye dahil olmuştur.Diğer taraftan  Cüneyt şimdilik kendini aklayacaktır.Fakat tahminlerimize göre bir kaç bölüm sonra ölecektir.

Siyah Beyaz Aşk 23.Bölüm Fragmanı

Siyah Beyaz Aşk 23.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*