Çukur 22. Bölüm Özeti 26 Mart Fragmanı Yayınlandı Mı? Vartolu ve Yamaç İşbirliğine Devam Edecek?

Çukur 22. bölüm ön izlemesi yayınlandı mı? Çukurda heyecan zirve yapmaya devam ediyor. Yamaç içinde bulunduğu hayatı sorgulamaya başladı. Öncesinde gayet mütevazi kendi halinde bir hayatı olan Yamaç’ın eline kan bulaşmıştır. Peki 22. bölümde neler olacak? Vartolu kurtarılacak mı?

 

Çukur’daki kayıplar Yamaç’ı derinden sarsar ve hayatını sorgulamasına yol açar. Kendini kapana kısılmış hisseden Yamaç, gidenlerin intikamını alabilmek için şaşırtıcı bir iş birliği yapacaktır. Aliço, Hale’yi öldürenin kim olduğunu araştırırken geçmişin gizemli perdesini de aralayacak. İdris ise Vartolu’nun tüm mahallelinin önünde İdris’in babası olduğunu itiraf etmesiyle derinden sarsılacak. Kartların yeniden dağıtılacağı ‘Çukur’un yeni bölümünde beklenmedik güçler birleşecek ve büyük sürprizler yaşanacak.

Vartolu Saaddettin mahallede babasının İdris olduğunu ilan ettikten sonra rahat rahat dolanmaktadır. Ancak bu uzun sürmez ve kalemi Beyfendi tarafından kırılan Vartolu kaçırılır. Ancak bu sadece bir oyundan ibaretti. Peki bu plan devam edecek mi?

Çukur’un 26 Mart’ta yayınlanacak olan 22. bölümünde Beyfendi oğulları Komiser Emrah ve Avukat Nazım’ın yardımları ile Yamaç ile olan savaşına devam edecek. Her ikisinin de öz oğlu olduğu Beyfendi İdris gibi oğulları ile birlikte olma kararı almıştır. Ancak Beyfendi sadece kendini düşünen bencil adamın biridir. Nazım babasından intikam almak için Selim ile işbirliği yapmıştır. Asıl oyun şimdi başlıyor. Peki bu oyun ne?

Aliço Hale’yi kimin öldürdüğünü araştırırken geçmişten gelen çok önemli bilgiler elde etmiştir. Ancak Aliço Hale’nin ölümünden Yanaç’ı sorumlu tuttuğu için bu sırları ona henüz vermeyecektir.

Selim çok akıllıca hamleler yapmaya başladı. Selim son 5 bölümdür kendisini beyfendiden kurtarmaya çalışiyordu. Sonunda Nazım ın yumusak karnını buldu ve oradan içine girdi. Bu sayede Vartolu ve Yamaç Beyfendi yi ele geçirmeyi başardı. Peki Selim in

Çukur Dizisinde Selim karakteri Gay mi? Çok Şaşıracaksınız. İşte tüm deliller…

Çukur Selim Gay mi? Selim’in Sırrı Ne Zaman Ortaya Çıkacak? İşte Detaylar

Beyfendi ye Ne Olacak?

Vartolu Yamaç ve Selim işbirliği galip geldi ve beyfendi belki de hayatinin en buyuk oyununa geldi. Kocovalı kardeşler Baykal beyi paketledi. Şimdi Beyfendi tamamen Yamaç ın elinde. Beyfendiyi tek kurtaran kişi ise Emrah Amir dir. O babasına tam anlamıyla bağlıdir.

Çukur 22. Bölüm Fragmanı

Çukur 22. Bölüm Sneak Peek. Çukur 22. bölüm ilk fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*