Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti 20 Mart Fragmanı Tarık Sıla’yı Karısı Olarak Tanıtır

Beni Bırakma 52. Bölüm Özeti

Esin, kirli oyununu anlatmakta zorlanınca Bora artık daha fazla dayanamaz ve Esin’in sırrını herkese söyleyerek dengelerin tamamen değişmesine sebep olur. Emre ve Zeynep, kendilerine kurulan bu kirli tuzağı çözmeye ve yeniden mutlu olmaya çok yaklaşmışlardır. Tarık, Sıla’yı Sayar ailesine karısı olarak tanıtmakta kararlıdır. Fakat Sıla hem Meltem’e verdiği sözden dolayı hem de Tarık’ın hayatını kötü etkilemek istemediği için buna engel olmaya çalışır. Öte yandan Meltem, Tarık’ın Sıla’yı ailesi ile tanıştırmasını engellemek ve uzak tutmak için son hamlesini yapmaya karar verir.

 

Emre Bora’nın kendine söylediği yalanı Zeynep ile konuşunca anlamıştı. Emre Zeynep hakkında yine yanıldı ve onu yine kötü kadın olarak düşünmüştü. Ancak Bora’nın kirli yalanı sayesinde ona biraz olsun güvenmeyi öğrendi sanırım. Zeynep’e karşı kendisini ispatlama çabasında olan Bora bir türlü bunu başaramaz. Çünkü dengesiz hareketleri vardır. Bundan sonra Bora’nın asıl canını sıkan Emre olacaktır ve Bora artık Emre’nin ortadan yok olması için uğraşacaktır. Emre de boş durmayarak Bora hakkında gerçeklerin peşine düşecektir.

Esin artık yolun sonuna doğru yürüyüşüne başlamıştır. Esin kötü kötü kabuslar görmeye devam edecektir. Zeynep’e yaşattıklarının hepsini kedisi de yaşayacaktır. Bora ya yalvararak kendisini ele vermemesini isteyen Esin bence Bora’yı buna ekna edecektir. Çünkü Bora da Zeynep ve Emre ‘nin birbirlerine ne kadar aşık olduklarının farkındadır ve bu durum onun da canını sıkmaktadır. Esin Bora’yı kendisi ile işbirliğine ikna ederek Emre ve Zeynep’i ayırmanın planını yapacaklar. Böylelikle Zeynep Bora’ya, Emre de Esin’in kızı Cansu’ya kalacaktır.

Sıla Meltem’e verdiği sözü tutmak için büyük çaba sar etmektedir. Sıla sonunda aklını başına almaya başladı derken yine Meltem’e inanarak onun için iyilik yapamaya başladı. Ya kardeşim bu kadın sana elinden kötülüğü yapmadı mı? Sen daha ne akla hiz met onun için çalışmaya devam ediyosun. Sıla insanı sinir eden bir karaktere dönüşmeye başladı. Umarum bu durum biran önce biter ve oda kalbinde yaşadığı Tarık aşkını yaşamaya karar verir.

1 yorum

  1. Bu doğru değil diyo salak ne doğru değil siz evli siniz Tarık la resmen evli siniz asıl senin yaptığın doğru değil resmi nikahlı kocanı başka kadına vermeye kalkıyon beyinsiz ya ???hemde meltem in nasıl bi manyak olduğunu bile bile?????

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*