Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm Özeti 21 Mart Fragmanı. Osman Bey Ne Zaman Doğacak?

Diriliş Ertuğrul 111. Bölüm Özeti

Diriliş Ertuğrul 111. Bölümü 21 Mart Çarşamba akşamı aynı saatinde ekranlarda olacak. Diriliş 111. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul dizisinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak sizlere haberimizde tahminlerimizi ileteceğiz. Sizlerde yorumlar kısmından tahminlerinizi yazabilirsiniz. Osman Bey ne zaman dünyaya gelecek?

 

Ertuğrul 110. bölümde kalede asılmak üzere olan Bamsı, Turgut ve Artuk Bey’i son anda kurtarmıştı. Bunun ardından Kaledar Günalp Bey ile karşı karşıya gelen Ertuğrul ondan bunun hesabını sormuştur. Ancak Günalp Bey’in de durmaya niyeti yoktur. Ertuğrul’un bu bölümde Günalp Bey’i kaleden göndermesine kesin gözüyle bakıyoruz.

Günalp Bey Kimdir? Haberimiz için tıklayınız…

Sultan Gıyaseddin’in Ertuğrul’u serbest bırakmasının ardından Köpek harekete geçecektir. Altunaba’yı da yanına alan Saaddettin Köpek Sultan’a karşı bir güruh oluşturmanın peşindedir. asıl soru şu. Mahberi Hatun oğlunun sultan olması sürecinde birlikte hareket ettiği Emir Saaddettin’in yanında yer alacak mıdır? Mahberi Hatun Köpek’in yanında yer alıyormuş gibi davransa da oğlunun yanındadır. Onların oğluna dokunmasına asla izin vermeyecektir.

Ertuğrul ve abisi Sungur Tekin ile hasret gidermeye ve ahlat hakkında bilgiler almaya devam eder. Her ne kadar obasının geri kalanını kendi yanına davet etse de Sungur Tekin buna yanaşmayacaktır. Peki Sungur Tekin geri dönecek midir yoksa biraz daha kalacak mıdır? Bize göre Sungur Tekin Ertuğrul’un yanında kalarak ona destek vermeye devam edecektir. Zaten sezon sonuna da az kalmış durumdadır.

Osman Bey Ne Zaman Doğacak?

Tüm izleyicilerin merakla beklediği Ertuğrul’a çok önceleri müjdelenen oğlu nihayet Halime Hatun’un rahmine düşmüştür. Osmanlı Beyliğini’kuracak olan Osman Bey sezon sonuna doğru dünyaya gelecektir. Ertuğrul Halime Hatun’dan aldığı haber neticesinde sevinçten deliye dönmüştür adeta. Ertuğrul bu mutlu haberi tüm obaya verecektir. 

Diriliş 111. Bölüm Fragmanı

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*