Beni Bırakma 50 Bölüm 16 Mart Özeti Sıla Geri Gelecek mi?

Beni Bırakma 50. Bölüm Özeti

Bora’nın, Zeynep’le ilgili Emre’ye söylediği yalan ortaya çıkmıştır. Bora, Zeynep’in gözünde sarsılan itibarını kurtarmak için çabalayacak. Cengiz’in organize ettiği yemeğe katılıp Esin’e, Zeynep’e yaptıklarını itiraf ettirecektir. Öte yandan, Esin için bu itiraf tam bir yıkım olacaktır. Yolun sonuna gelen Esin, son çare sürpriz birinden yardım isteyecektir. Sıla ise Meltem’e vermiş olduğu sözünden ötürü Tarık’tan uzak durmaya çalışmaktadır. Meltem için işler yolundadır ama Tarık’tan beklediği ilgiliyi görememektedir. Tarık, kendisinden uzak durmak isteyen Sıla’yı, Mehmet’in yanında görünce işler karışacaktır.

Emre Zeynep yakınlaşması hız kesmeden devam edecek. Hastaneye gelen adam sayesinde gerçeklerin peşine düşen Emre’nin Zeynep hakkındaki fikirleri değişmeye başladı. Bu süreçte Cengiz’in katkısı da azımsanmayacak derecede önemli oldu bana göre. Zeynep ile Emre’nin hastanede yakınlaşmasını sağlayan Cengiz ikilinin aşklarını görmesi Emre’yi Zeynep’e yakınlaştırdı.

Emre ve Zeynep tarafında bunlar olurken Bora da araya girmeye devam edecek. emre ve Zeynep’in yakınlaşmasını hazmedemeyen psikopat Bora yeni hamleler peşinde. Zeynep’e atılan iftira sonucunda Esin’in dersini veren ilk kişi o oldu. Seyirci bence sadece Esin’in hakkından geldiği için Bora’ya biraz sempati duymuş olabilir.

Esin ve Arzu’nun arası açılmıştı. Esin artık dibi görünmeyen bir kuyunun içinde son çırpınışlarını yaşamaktadır. Vedat’ta Esin’in ne mal olduğunu kanıtıyla anlamış oldu. Bütün bu olaylar Zeynep’in aklanma sürecini de başlattı bence. Önümüzdeki 2 hafta Zeynep’in aklanma sürecine tanık olacağız hep beraber. Zeynep’in aklanması ile ilgili bombalar gelmeye devam edecek. Takipte kalın…Meltem ne yapsa Sıla’yı Tarık’tan uzaklaştırmayı başaramamıştır. Kalbi kırık ve hırslı bir kadının neler yapabileceğini anlatmama gerek yok heralde. Tarık Sıla’ya sürpriz hazırlıkları içindeyken Meltem’in Sıla ile konuşması bir kez daha dengeleri değiştirmiştir.

Sıla Geri Gelecek mi?

Meltem tüm içtenliği ile Sıla’ya açılmıştır. Sıla zaten saf ve temiz kalpli olduğundan dolayı Meltem’e hak vermiş ve gerekeni yapacağını söylemiştir. Sıla Meltem ile konuşmasının ardından Tarık’a olan aşkını kalbine gömerek gitme kararı alacak. Bu konuda da kendisine Mehmet yardımcı olacak. Ama tabiki Sıla Tarık’ın yardımı ile tekrar dönecektir. 

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*