Çukur Selim Gay mi? Selim’in Sırrı Ne Zaman Ortaya Çıkacak? İşte Detaylar

Çukur dizisinde yeni gelişmeler olmaya devam ederken diğer taraftan sırlarda açığa kavuşuyor. İdris Koçovalı’nın ortanca oğlu Selim’in büyük sırrı ne? Dizide kapalı bir kutu olan Selim son bölümlerde hamleler yapmaya başladı. Ancak Beyfendi’nin elindeki kanıt yüzünden Selim her defasında köşeye sıkışıyor. Peki Selim’in elini kolunu bağlayan bu kanıt ne? Selim’in büyük sırrı?

Çukur 7 Mayıs 28. Bölüm Çalan Gamzendeki Çukur Şarkısı? Çukur Celesun ve Hayko Cepkin Düet

Çukur 5. Bölümde gizli kalan sahnede Avukat, Selim’e telefondan ne izletti… Bildiğiniz gibi Beyfendi diziye tam anlamıyla 5. bölümde dahil oldu ve onun gölgesi olarak Avukat Nazım ortaya çıktı. Avukat Nazım’ın Vartolu ve Selim ile toplantı bizlere Beyfendi’nin İdris Koçovalı’yı bitirerek Çukur’un yeni sahibi olmak istediği anlatılmıştı. Selim’de babasının yanında durmaktansa Beyfendi’nin yanında yer almıştı. Peki ama neden? Selim babasının kendisini sevmediğini onun için varsa yoksa Kahraman ve Yamaç olduğunu düşünüyordu.

Selim sonraları yapmış olduğu hainliklerden dolayı pişman olmuş ve kendisini bu pislikten kurtarmak istemişti. Bunu anlayan Beyfendi ise oğlu Avukat Nazım aracılığı ile Selim’e bir video izletmiş ve Selim’inde eli kolu bağlanmıştı. Peki o görüntülerde ne vardı? Selim’in son bölümlerde yanına koruma olarak aldığı adam bildiğiniz gibi Selim’in öldürdüğü Celal’ın kardeşi. Selim Celal ile barda tartıştıktan sonra Selim Celal’ın evine giderek onu vurmuştu. Evde gizli kamera olduğunu bilmeyen Selim delilleri ortadan kaldırdığını düşünse de bu görüntüler Beyfendi’nin eline geçmişti.  Şimdi arkanıza yaslanın ve birazdan anlatacağım parçaları birleştirin. Selim GAY olabilir mi?

Selim 5. bölümde Avukat Nazım ile olan toplantısından sonra hızlıca yatak odasına girdi ve karısı Ayşe ile ateşli bir şekilde öpüşmeye başladı. Ancak devamı gelmedi. Karısı da ona Allah belanı versin diyerek tepki gösterdi. Çünkü karısı Ayşe Selim’in bu durumundan haberdar. Ayrıca ilk bölümde Kahraman ve Selim bir otel odasında kızlarla birlikteydiler. Kahraman kızlarla gönül eğlendirirken Selim sadece oturuyordu. Hatta abisi isterse kızlardan birini ona bırakacağı söylemiş Selim ise reddetmişti. Bunun üzerine Kahraman Selim’e “sen ne değişik adamsın lan” diyerek laf etmişti.

Selim’in Türkü barda tanıştığı ve sonrasında evinde öldürdüğü adamla birlikte olmuştur. Bu görüntüler ise şuanda Beyfendi’nin elindedir. Tüm bu detaylardan sonra Selim’in GAY olduğu anlaşılmaktadır. Hatta 12 Mart akşamı yayınlanan 20. bölümde Selim Avukat Nazım’ın huyuna giderek bu görüntüleri Beyfendi’nin elinden almasını istemektedir. Selim eğer bu görüntüleri alabilirse sır olarak kalır. Ancak alamazsa Beyfendi bu görüntüleri Selim’e karşı koz olarak kullanmaya devam eder?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*