Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti 15 Mart Esin’in Tüm Yalanları Ortaya Çıkıyor

Beni Bırakma’nın 49. bölümü 15 martta ekranlarda olacak. Seyircinin büyük merakla beklediği Esin’in yalanlarının ortaya çıkması konusu nihayet sonuca ulaşacak. Vedat Esin’in foyalarını ilk öğrenen kişi olacak. İşte 49. Bölüm özeti sizlerle…

 

Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti

Zeynep ve Emre’nin arası bir nebze iyi olmuşken, Bora ikiliyi gördüğü manzara karşısında dayanamaz ve Zeynep’i bir şekilde Emre’nin yanından uzaklaştırır. Bora, Emre’nin Zeynep’e yakın olmasının hesabını sormak için gözü dönmüş bir şekilde eve girdiğinde Emre’yi acı bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan Esin, Bora’nın elinden bir şekilde kurtulmuş olsa da evde Vedat’a yakalanır ve bütün yalanları açığa çıkar. Tarık, Sıla ile gerçek bir evlilik yoluna girmek ve duygularını Sıla’ya itiraf etmek için hazırlık yaparken, Meltem ve Sıla’nın arasında bütün gerçekler konuşulacak, Sıla kimsenin beklemediği bir karar vererek dengelerin değişmesine sebep olacaktır.

Emre ve Zeynep artık birbirlerine karşı daha sıcaklardır. Emre hastaneye gelen adam sayesinde Zeynep hakkında ipucuna ulaşmıştı. Emre bu işin peşini bırakmayacaktır. Emre Zeynep hakkındaki yanlış düşüncelerinden bir nebze olsun sıyrılmışken Bora onları ayırmak için elinden geleni yapmaya devam eder. Bora Emre ve Zeynep’in birlikte olmasını hazmedemez ve psikopatlık derecesini artırır. Bu olaylar Emre’nin acı bir sürpriz yaşamasına neden olacaktır. Bakalım Emre’yi bekleyen kötü olay nedir?

 

Esin Bora’nın elinden bir şekilde kurtulmuştur. Ancak evde onu bekleyen Vedat’tan kurtulamayacaktır. Vedat Esin’in bugüne kadar yaptığı bütün olayları anlayacaktır. Esin’in bugünleri yaşayacağı belliydi zaten. Esin köşeye sıkışmış ve Vedat’a bütün gerçekleri anlatmıştır. Şimdi asıl soru şu. Vedat Esin’i terk edecek midir?

Tarık ve Sıla Veysel meselesini halletmiştir. Artık ikisininde önünde birbirlerine açılmak için engel kalmamıştır. Tarık Meltem’in prangasından, Sıla da babası Veysel efendiden kurtulmuştur. Birbirlerine aşık olduklarını artık ikisi de bilmektedir. Tarık Sıla’ya olan aşkını anlatacakken Meltem ve Sıla arasında tüm gerçeklerin konuşulması Tarık’ın bu planını biraz öteleyecektir. Sıla ise dengeleri değiştirecek bir hamle yapacaktır. Bakalım Sıla’nın bu hamlesi iyi mi kötü mü olacaktır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*