Beni Bırakma 48 Bölüm Özeti 14 Mart Bora Esin’i Öldürecek mi?

Beni Bırakma 48. bölüm Özeti

Emre, adamlar tarafından dövülmüş ama Zeynep’in masumiyetini öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Zeynep ise son anda Emre’yi baygın halde bulmuştur. Zeynep, Emre’yi kurtarabilecek midir? Öte yandan Bora, Esin’in Zeynep’e yaşattıklarının daha fazlasını yaşatmak üzere planına başlamıştır. Esin’in, Zeynep’e oynadığı oyunları itiraf etmekten başka bir yolu kalmamıştır. Tarık, Sıla’ya Veysel’in karşısında onu sevdiğini söylemiştir. Sıla ise herkesin hayatını kötü etkileyen biri olmamak için çaba sarf eder. Tarık’tan ayrılan Meltem ise olanları Sıla’dan bilerek gözü dönmüş bir halde Sıla’dan hesap sorar.

 

Beni Bırakma da işler arap saçına dönmeye başladı. Emre hastaneye gelen adamı daha önce Zeynep’i çalıştığını zannettiği yerde görmüş ve tanımıştı. Ancak ne adam Zeynep’i nede Zeynep adamı tanımamıştı. Bunun üzerine olayları sorgulamaya başlayan Emre Zeynep’in suçsuz olabileceği ihtimalini değerlendirmeye başladı ve adamı yakaladı. Peki adam konuşup Zeynep’i tanımadığını söyleyecek mi?

Sıla Meltem’in yaptırdığı haber neticesinde zor günler geçirecektir. Haberin köyde duyulmasının ardından babası Veysel efendi Ankara’ya gelmiş ve Sıla’nın evine gitmiştir. Sıla babasını karşısında görünce adeta dili tutulmuş ve ne yapacağını bilememiştir. Babası hemen kendisini Tarık Bey’in yanına götürmesini söylemiş ve Sıla da onu Tarık’ın iş yerine götürmüştü. Tarık’ı bulamayan veysel efendi Cengiz ile konuşmuş ancak olayların detayını anlatmamıştır. Meltem derdiyle uğraşan Tarık son anda Veysel efendinin yanına yetişmiştir.

Meltem ise kantarın topuzunu kaçırmış ve Sıla’ya yapmadığı kötülük kalmamıştır. Meltem artık Tarık’ı unutmalıdır. Zira Tarık ta bu olanlardan sonra Meltem’i affederse dizinin hiç tadı kalmaz. Tarık artık Meltem’e senden ayrıldım dese de Meltem Tarık’ın peşini bırakmayacaktır. Meltem yine Mehmet planını devreye sokabilir. Çünkü geçtiğimiz bölümde Mehmet’in Sıla’ya olan aşkı da açığa çıkmıştı. Ancak bu da tutmazsa benim tahminime göre Meltem intihara kalkışabilir…

Bora Zeynep takıntını ileri bir safhaya taşımıştır. Bora Zeynep’in için herşeyi yapacak bir adamdır. Ses kaydını eline geçiren ve Esin’e sürekli şantaj yapan Bora Esin için mezar bile kazdırmıştır. Bora ileri derecede şizofrenik biridir. Ben Esin’i öldüreceğine ihtimal vermiyorum. Çünkü Esin yılanı ne yapıp edip onun aklına girecektir. Bora’nın Zeynep’i elde etmek istediğini anlayan Esin ona yeni bir teklif sunacaktır. Teklifte Zeynep’in kendisinin olması için elinden gelen herşeyi yapacağını söyleyecektir. Sizinde yorumlarını bekliyoruz. Esin ve Bora işbirliği tutar mı? 

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*